Rekordowa dotacja

  • 15.12.2017, 14:41 (aktualizacja 18.12.2017 08:43)
Rekordowa dotacja
Diagnostyka i szybkie leczenie nowotworów – zgorzelecki szpital chce pomóc pacjentom szybko i sprawnie wyleczyć się z raka.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawostkalokalna
ciekawostkalokalna 16.12.2017, 11:20
Bogatynia jakiej nie znacie
9 godz. ·

PAKT ZAWADA-BOJAKOWSKA PODPISANY!
"Bogatynia jakiej nie znacie
Kilka dni temu miał miejsce wyjazd Amazonek do Karpacza. O dziwo pojawili się tam zupełnie inni gościa, a mianowicie Sławomir Zawada, Stella Gosk i Dominik Matelski. Celem przyjazdu grupy związanej z aferą śmieciową było dokonanie ustaleń z Dorotą Bojakowską. I faktycznie doszło do porozumienia i uzgodnień. A jak jest treść tego paktu?
Otóż Zawada zapewnił Bojakowską, że załatwi jej poparcie PiS w nadchodzących wyborach na burmistrza Bogatyni. Bojakowska ma ogromne ambicje, które Zawada zręcznie podsyca. Zawada chce kontrolować bogatyński samorząd i wcisnąć na fotel burmistrza osobę od siebie całkowicie zależną. Wie, że jego najbliżsi (Matelski, Gosk) nie mają szans w wyborach trzeba więc postawić na inną uległą osobę. Kontrola nad Bogatynią jest niezbędna, by zachować w tajemnicy grzechy, jakich pan prezes dopuścił się będąc w zarządzie GPO i ukręcić łeb aferze śmieciowej. Bojakowska zadeklarowała taką współpracę. Jest ona pracownikiem kopalni, może być więc sterowana i kontrolowana przez Zawadę.
Przypomnijmy - Bojakowska już prawie dwa lata temu otrzymała obietnicę otrzymania stanowiska dyrektora ekonomicznego w kopalni. Wtedy Zawada nie dotrzymał słowa, ale teraz zapewniał, że Bojakowska dostanie to, co chce. Mafia śmieciowa szuka sojuszników i znalazła jednego w osobie przewodniczącej. Zupełnie inaczej wyglądają w tym świetle fakty, które udało nam się ujawnić. Teraz już wiadomo, dlaczego przewodnicząca nie reagowała w żaden sposób na ujawniane gigantyczne nieprawidłowości w GPO. Przypomnijmy - Główny Inspektor Ochrony Środowiska wysłał w sierpniu protokół z kontroli do naszej rady miejskie. Od tamtego czasu pismo to zaginęło i przewodnicząca Bojakowska nie zrobiła absolutnie nic, żeby wyjaśnić sprawę cudów na wysypisku. Dzisiaj wszystko zaczyna składać się w całość. Potężne ambicje Bojakowskiej zaczynają znajdować sojuszników w osobach Zawady, Matelskiego i Gosk, a jej osoba ma być gwarantem nietykalności dla tych ludzi. Układ ma pozostać zamknięty."
Były pacjent zgorzeleckiego szpitala
Były pacjent zgorzeleckiego szpitala 15.12.2017, 20:42
Wielki dzień!
Lekarz do pacjenta mówi:"Niech pan sobie poczyta w internecie,a potem zdecyduje się na formę leczenia"Zrezygnowałem z takiej pomocy.Znalazłem już fachową pomoc w innym ośrodku pomocy leczniczej.Propaganda.Szybka diagnoza rozśmiesza mnie.
Expacyjent
Expacyjent 15.12.2017, 21:54
Totalny syf. Tabuny,, ludzi z,, ulicy"przesiaduje po kątach gdy mróz trzyma. Na salach brakuje tylko zwierząt domowych. Bo maluszka mamy z mamą.

Pozostałe