Dawał narkotyki małoletnim

  • 11.12.2017, 14:47
Dawał narkotyki małoletnim
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udzielanie środków odurzających. Zatrzymany udzielał narkotyki osobom małoletnim. Sąd Rejonowy w Zgorzelcu podjął decyzję o zastosowaniu tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy wobec mieszkańca Bogatyni.

W wyniku działań operacyjnych, policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni ustalili i zatrzymali mężczyznę, który udzielał narkotyki na terenie Bogatyni. Jak ustalili policjanci 40-letni mieszkaniec Bogatyni udzielał środki odurzające, tj. marihuanę, osobom małoletnim w okresie od lipca do listopada br.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut udzielania środków odurzających małoletnim.

Na wniosek Policji, a nastepnie Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu, Sąd Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec 40- latka tymczasowy areszt na 3 miesiące. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu
sierż.szt. Mariola Kowalska

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lu
lu 17.05.2018, 09:31
Dilerzy na sznur
szurek
szurek 16.05.2018, 21:44
Chciał uzależnić żeby mieć stałych klientów, tak robią te typy, pierwsza działka za darmo. Tak jak pierwsza chwilówka darmowa dokładniej jak u dilera: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/09/28/chwilowka-za-darmo-jak-pierwsza-dzialka-od-dealera/ Stop dilerom i lichwiarzom.

Pozostałe