Pomogą odpalić za darmo

  • 5.12.2017, 13:28
Pomogą odpalić za darmo
Straż miejska od wtorku pomoże mieszkańcom gminy w mroźne poranki odpalić auta. Właśnie dostali od gminy sprzęt, który pozwoli im ratować zamarznięte auta.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Najarany
Najarany 7.12.2017, 13:21
A blanta też dowiozą
ooqqqrrrrr
ooqqqrrrrr 6.12.2017, 19:45
Urzędujący "burmiszcz" miast przy okazji pouczyć obywateli ,namawia pośrednio do łamania prawa i odstępowaniu od obowiązków strażników ! Mają być mniej restrykcyjni i świadczyć darmowe usługi bo te tyle kosztują ! No ja wysiadam przed taką logiką i postawie urzędnika !
Hugo już Nie długo
Hugo już Nie długo 5.12.2017, 21:20
Hehehhe. Już niedługo straż miejska będzie rozwoziła radiowozem po mieście papier toaletowy dla pilnie potrzebujących na telefon. A pan burmistrz uroczyście i z pompą w zaprzyjaźnionej telewizji i aplauzie lokalnej tuby propagandowej, taki papier przekaże. Zaiste to będzie wielki sukces magistratu i komendanta straży miejskiej. Brawo tak trzymać.
Obywatelski sprzeciw
Obywatelski sprzeciw 5.12.2017, 19:49
Ktoś nadużywa ruskiej wódki.W widzie nazajutrz pomylił mu się strefy klimatyczne. To nie Syberia to kraj srodkowoeuropejski.
Mam kasę na auto to na aku raz na 4lata też. Straż miejska ma chyba inną rolę niż jako obwoźny rozrusznik. Idąc tym wspaniałym pomysłem to kanisterki i na telefon,, pan doleje do baczku ".
Kto to wymyślił? Proszę o publiczną informację w myśl zarządzenia burmistrza MiG Bogatynia Pana Andrzeja Grzmielewicza.
Obywatelski sprzeciw 2
Obywatelski sprzeciw 2 6.12.2017, 14:40
Film wskazuje pomysłodawce.Panie Burmistrzu to jest naprawdę śmieszne.
Defibrylator dla straży miejskiej byłby bardziej trafną inwestycją i logiczną. Komu to jest potrzebne? Zlomiarzom w niemieckich szrotach jeżdżących z piskiem opon.

Szlagmnietrafił
Szlagmnietrafił 6.12.2017, 21:25
Pani gadajaca plecie bzdury. Straż miejska powinna ratować życie ludzkie a nie stare rzęchy. Mając oczywiście urządzenie zwane,, defibrylatorem" Ta usługa śmierdzi lizusostwem wobec tzw. Żelaznego elektoratu. Co się w waszych głowach rodzi.
Przewoźna myjnia panie Nowak. Kubełek i środki do mycia zadzwoń pod numer ja osobiście umyję szyby już od 6 rano. W ramach odpalenia i pompowania kół.

Pozostałe