Deklaracje do 22 grudnia

  • 1.12.2017, 13:48
Deklaracje do 22 grudnia
Bogatyńscy radni wydłużyli termin składania deklaracji dotyczących wymiany źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych ze środków budżetu gminy.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

edi
edi 4.12.2017, 10:52
Pampers nierobie weź się do roboty w końcu...
wykopane
wykopane 2.12.2017, 09:39
Na lepsze samopoczucie radnych ...."SPRAWA NIEGOSPODARNOŚCI GRZMIELEWICZA PONOWNIE W PROKURATURZE!
Nie tak dawno pan Peremicki krzyczał z dumą, że prokuratura umorzyła sprawę Grzmielewicza dotyczącą niegospodarności i setek tysięcy odsetek zapłaconych tylko dlatego, bo Grzmielewicz nie chciał płacić opłat w terminie. Przypomnijmy, że umorzenia dokonała prokuratura w Jeleniej Górze, o której jeden z prawników burmistrza mówił, że "wszystko jest kwestią pieniędzy". Prokuratura prowadząca również sprawę Magdaleny Żuk, prokuratura konsekwentnie krytykowana przez redaktora Witolda Gadowskiego. Peremicki nie dodał, że na postanowienie prokuratury wpłynęło zażalenie, co oznaczało, że sąd zdecyduje, co ze sprawą należy zrobić.
W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie wydziału karnego sądu rejonowego w Zgorzelcu, na którym sędzia nie zostawił suchej nitki na prokuraturze i stwierdził, że ma do czynienia z winą i to winą umyślną. Oznacza to, że sprawa wraca do prokuratury i umorzenie przestaje być "kwestią pieniędzy". Krótko mówiąc, panowie Grzmielewicz i Remian powinni wkrótce zasiąść na ławie oskarżonych.
Przypomnijmy, że zaraz po nich powinni się tam znaleźć doktor Matelski (za aferę w Porajowie), pan Zawada i pani Gosk (afera śmieciowa potwierdzona ostatnio przez Głównego Inspektora Ochrony Środowiska). Lista może zostać rozszerzona.
P.S. Przykro nam, że taka wiadomość dotarła do burmistrza akurat w jego imieniny. Zwykle ten dzień jest hucznie świętowany z radnymi przy zakrapianej imprezie, często z ekscesami damsko-męskimi. Tym razem sąd popsuł całą zabawę."- facebook

Pozostałe