Poezja i poeta w „Górniku”

  • 29.11.2017, 15:01
Poezja i poeta w „Górniku”
Krystian Krzysztof Jankiewicz z Zawidowa spotkał się z młodzieżą z byłego „Górnika”, to niecodzienne spotkanie bo autor czytał uczniom swoje wiersze.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wujek Stanisław Prostownica
Wujek Stanisław Prostownica 4.12.2017, 21:12
Zawsze znajdzie się grupka osób, które to tylko potrafią komentować i tyle , a ich życie opiera się na zjadaniu chipsów przed kompem i szukanie kogo by tu jeszcze ocenić samemu nic nie robiąc. Nie czyta poezji innych , bo nie ma takiego nakazu, albo takiej potrzeby, a kto wie ile książek przeczytał w życiu? A aktorzy też niekoniecznie oglądają filmy albo seriale, a jednak w nich grają, choć nie mają nawet telewizora w domu. Nie on jeden tworzy coś , nie zapoznając się z twórczością innych , więc nie spinajcie tyłków i jak uważacie , że zrobicie coś lepiej to to po prostu zróbcie. Bo dowartościowanie się komentarzami jest samo w sobie żałosne. Najlepiej jest pisać jaki kto jest , albo nie jest , a siebie uważać za wielce ideał. Każdemu łatwo hejtować , dopóki sam się z tym nie spotka. Zresztą cokolwiek człowiek by nie zrobił to źle. Bo taka juz ludzka tradycja , by w komentarzach wyrażać swoje opinie budujące własne ego. Aż szkoda słów.
Golo
Golo 6.12.2017, 16:22
Daj Pan spokój z tym cementem!
Baska
Baska 4.12.2017, 16:07
no powiedz coś albo cóś@ co masz na swoją obronę‽
jaczejka
jaczejka 4.12.2017, 18:51
co ty baśka- on nawet nie wie że ludzie tu o nim piszą , on wierszy nie czyta a komętarze mial by czytac ?
Wujek Stanisław Prostownica
Wujek Stanisław Prostownica 8.12.2017, 14:09
Ja bym radził Ci poczytać słownik ortograficzny.
anka
anka 3.12.2017, 06:48
skoro uważasz, że nie powinno się czytać cudzych wierszy ,to po co dzielisz sie z ludzmi swoimi ?
Magda
Magda 2.12.2017, 19:09
Już wiem. Pan Krzysztof Jankowicz nie czyta cudzych wierszy bo to by mu przeszkadzalo w tworzeniu wlasnych i niechcacy moglby popelnic plagiat . Strasznie pokretne tłumaczenie i zupełnie mnie nie przekonuje.
Magda
Magda 2.12.2017, 15:57
Skąd wiesz że pan Janukowycz nie czyta poezji A może czyta tylko sie tym nie chawli .Na pewno czyta . W przeciwnym razie poco by pisał .
Prozaiczny
Prozaiczny 1.12.2017, 21:44
Obrodziło poetami w Bogatyni. Jeszcze ich kilku i zatęsknię za warsztatami z kieszenia kapusty.
meches
meches 2.12.2017, 15:36
poeta który nie czyta poezji to jak zolnierz bez karabinu!!!!!!!!!!!!!!!
safonka
safonka 1.12.2017, 16:37
publicznosc sprawiała wrazenie niezainteresowanej
Olka
Olka 1.12.2017, 17:00
Pan Krzysztof Jankiewicz będzie jeszcze w Bogatyni 7 grudnia w Bibliotece. Tam są lepsze warunki na takie spotkania i myślę, że lepiej wypadnie. Wstęp jest wolny więc z przyjemnością przyjdę posłuchać.
Gośka
Gośka 1.12.2017, 20:51
przystojniak z niego
Jagienka
Jagienka 7.12.2017, 19:38
brzydal...
czubo
czubo 1.12.2017, 16:30
Dajcie spokój chłopakowi, może nie lubi poezji. Ja - szczerze mówiąc - też jej nie trawię, bo nudą trąci na kilometr, dlatego nie dziwię się kolesiowi.
konrad
konrad 1.12.2017, 16:39
0bronca ucisnionych sie znalazl......
safonka
safonka 1.12.2017, 16:06
pan Jankiewicz nie czyta poezji innej , niż własna ,gdyby nie to , to w ogóle by nie czytał . hi hi
czambuł
czambuł 1.12.2017, 19:29
każda pliszka swój ogonek chwali:))))
Daniel
Daniel 1.12.2017, 07:45
Fajnie!
Poeta
Poeta 30.11.2017, 18:32
"...Spoglądając na Ciebie
widzę jakbyś spała
i wtedy właśnie
zaświerzbiła mnie
PAŁA..."
Miłosz
Miłosz 30.11.2017, 16:42
Drogi Krystianie, w jednym z wywiadów wyznałeś (z dumą), że nie czytasz poezji innych poetów. Jak więc możesz oczekiwać od innych, że będą czytali Twoją? Czyżby moralność Kalego? A może w swoim mniemaniu piszesz tak wspaniale, że inni piszący nie dorastają Ci do pięt?
Pozdrawiam, Miłosz.

Pozostałe