Zmiana w policji

  • 28.11.2017, 15:15 (aktualizacja 28.11.2017 15:22)
Zmiana w policji
Podinsp. Jan Doroszczak nie jest już komendantem powiatowym policji, we wtorek odwołał go komendant wojewódzki.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bunio
bunio 8.12.2017, 20:25
Panie komendancie kamyku nie zmmieniaj Pan tematu bo o Panu roozmawiamy :)
poinformowany
poinformowany 8.12.2017, 20:19
A w straży miejskiej to komendant dostał może stanowisko dlatego, że był najlepszy i miał wysokie kompetencje. Nic bardziej mylnego, też dzięki protekcji u Janusza P i Krzysztofa P miejscowego radnego.
Znajomy
Znajomy 8.12.2017, 19:15
Odczepcie się od tego kamyka, teraz wszyscy sobie załatwiają po znajomości. Lipa tylko że jego protektorem jest bandyta.
UchoPrezesa
UchoPrezesa 8.12.2017, 12:40
a czy to jest jakaś NOWOŚĆ że stanowiska w Bogatńskiej Policji załatwiane są po czyjejś protekcji? Zacznijmy od Hasana i jego polityczno-rodzinnej koligacji. cdn...
Poinformowany
Poinformowany 6.12.2017, 16:40
Ale on dalej jeździ w mundurze. Ale Janusz mu załatwił że niedługo będzie supertajnym kryminalnym z brzuszkiem.
Obywatel
Obywatel 6.12.2017, 13:02
Prawda jest taka ze kamyk od nie dawna zna Janusza P. a zachowuje się jakby znal go od lat . Gdyby nie Janusz to kamyk dalej by szlifowal krawezniki . Są lepsi od niego policjanci , którzy powinni dostac to stanowisko co on. I na pewno nie będzie Kamyk komendantem
Perełka
Perełka 5.12.2017, 22:25
Podobno koledzy już mówią do niego "komendancie". To prawda?
ziomal
ziomal 5.12.2017, 21:03
Ludzie co wy chcecie od tego kamyka. Już niedługo będzie komendantem policji to zrobi porządek z ćpunami, mendami, złodziejami i dilerami w Bogatyni. Co niektórzy, nawet grube rekiny już teraz mogą drżeć ze strachu. Porządek i ład nadchodzi do Bogatyni dużymi krokami. Na pewno będzie lepszym komendantem od obecnego odchodzącego i prawdopodobnego nadchodzącego drugiego w styczniu.
niezłomna
niezłomna 5.12.2017, 17:43
Kamyk wielki pies ? chyba w dosłownym tego słowa znaczeniu :D trzepanie kieszeni małolatom ot co potrafi :P mi kiedyś też grzebał w kieszeniach (co w przypadku kobiety jest średnio dozwolone) i w samochodzie, ale nic nie znalazł. Bogatynia to małe miasto a ludzie dużo mówią o Kamyku też sporo słyszałam, część to pewnie ściema ale w każdej plotce jest ziarnko prawdy :]
reksio
reksio 5.12.2017, 17:29
Kamyk uważa się za wielkiego psa, a zawsze podczepiał się pod sukcesy drugiego łysego. Jak ten łysy przestał być jego partnerem to kamyk zgasł i już tak nie szeryfuje na mieście. Wszyscy wiedzą z kim przyszedł po posadę do komendy. Co to za czasy że pies przychodzi z byłym "panem od fajek" załatwiać sobie miejsce.
pluto
pluto 5.12.2017, 16:50
Masz racje !!! po za tym obecne kierownictwo które kieruje go do wydziały kryminalnego chyba zapomniało jak nie tak dawno temu ten sam KAMYK pisał "anonimy" na komisariat ? To jak to jest ?
Komisariat
Komisariat 5.12.2017, 16:36
Kamyk sie tak pasuje na kryminalnego jak świni pasuje siodło. Śmieszne dla mnie jest załatwianie stanowiska protekcją i gdyby nie to że wiem iż tak było to nigdy bym nie uwierzył że tak może się dziać. W komisariacie jest sporo bardziej zasłużonych i kumatych funkcjonariuszy, którzy nadawali by się na stanowisko w referacie kryminalnym Komisariatu. Cały ten cyrk jest godny gazety ogólnopolskiej. Dno i 10 metrów mułu
DZG
DZG 4.12.2017, 18:14
A wszystkimi będzie dowodził kamyk.
Arkadiusz
Arkadiusz 2.12.2017, 20:56
Wydaje mi się, że dla wszystkich protegowanych burmistrza i Janusza P. jeszcze kilka biurek można dostawić w straży miejskiej nawet na korytarzu. Zamiast nowego komisariatu zasilić straż miejska emerytami policyjnymi i lizusami. Ale będzie silna ekipa fachowców
Rllmn
Rllmn 1.12.2017, 03:33
Teraz komendantem będzie kamyk, dzięki protekcji swojego protektora Janusza P. Co prawda na razie przychodzi z nim załatwiać sobie stanowisko do Bogatyni, ale jak się zwolniło miejsce w Zgorzelcu, to Janusz ma mu tam załatwić
Aleksandra
Aleksandra 29.11.2017, 18:08
Pani Doroszczak nie jest Dyrektorem SP nr 4.To są wiadomości nieprawdziwe.Ma stanowisko wicedyrektora.Trzeba zawsze informacje sprawdzić.
Inwa
Inwa 29.11.2017, 12:28
Przecież wiadomo od dawna że Jan Doroszczak za zamiatanie spraw dot. przekrętów Grzmielewicza, umarzanie spraw przyjął korzyść osobistą w postaci awansu żony na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej przy Chopina. Tym wątkiem powinno dziś zająć się BSW i CBA - LICZĘ TO ZROBIĄ. Warto prześledzić cały przebieg jak to się odbyło: otóż najpierw z rzekomego "donosu" Grzmielewicz skutecznie odwołał Iwonę Hałas z funkcji dyr. Placówki, a następnie po ukłądzie z Doroszczakiem ustawił konkurs pod Panią Doroszczak.
Oczywista KORUPCJA.
jaga
jaga 29.11.2017, 11:00
Czy te odwołania i odejścia nie mają czasami coś wspólnego z działalnością p. Grzmielewica.
Szczęśliwy
Szczęśliwy 29.11.2017, 07:51
Pan od samowoli budowlanych w końcu będzie mógł odpocząć.
Tylu przestępców ujął...

Może w końcu coś się ruszy w tym Zgorzelcu.
Miś
Miś 29.11.2017, 06:20
Pana Jasia Doroszkarza nie można zostawić w potrzebie. W końcu Jan zasłaniał własną piersią Jędrusia. Tylko kto przygarnie Jędrka?

Pozostałe