Posiadał ponad 300 porcji narkotyków oraz broń palną i amunicję

  • 20.11.2017, 14:57
Posiadał ponad 300 porcji narkotyków oraz broń palną i amunicję
Policjanci kryminalni ze Zgorzelca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie sporej ilości narkotyków. Funkcjonariusze w mieszkaniu zabezpieczyli ponad 300 porcji marihuany, broń palną, a także amunicję. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci kryminalni ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali 35- letniego mężczyznę, mieszkańca Zawidowa, podejrzanego o posiadanie dużej ilości narkotyków.
Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że mężczyzna może posiadać duże ilości środków odurzających. Funkcjonariusze kryminalni pracujący nad tą sprawą, po zweryfikowaniu wszystkich danych ujawnili i zabezpieczyli narkotyki ukryte w mieszkaniu 35-latka. Podczas przeszukania znaleźli ponad 300 porcji marihuany oraz broń palną i amunicję.  Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.
35-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, a także za posiadanie broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu
sierż.szt. Mariola Kowalska

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe