Roślinna kuchnia z pasją

  • 26.10.2017, 13:26
Roślinna kuchnia z pasją
Fasola, kasza i kiszonki – zdrowa kuchnia w Bogatyni.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Walery
Walery 28.10.2017, 21:54
Po kiego h.... baby z Markocic kiszą ogórka do chleba że smalecem. Osobnik z kasą jak emerytura koła gospodyń do kupy uczy baby kisić kapustę.. Ile mu za to zapłacić.
...
Smakosz
Smakosz 28.10.2017, 11:43
Śniadanie królowej Elżbiety II
Płatki owsiane z plastikowego pudełka sama sobie przyrzadza. Po płatkach filiżanka czarnej herbaty.
Na deser gorzką czekolada.Elżbieta II ma wielką słabość do konkretnych napojów alkoholowych i wypija je praktycznie codziennie. Elżbieta II zaczyna dzień od szklaneczki ginu, do obiadu prosi o kieliszek wina, a później martini. Przed spaniem pozwala sobie natomiast na odrobinę szampana.Ile ma latek 92.
O kieszonkach ani wzmianki. Na czosnek patrzeć nie może.
Polecam tę królewską dietę a nie zgniłe warzywa i kasza. Kapustą kiszona i ogórek to dieta prostych biednych narodów.
Nim się Serbinow i Alaska nabrała miejskiego szyku to z mieszkań i piwnic ułatwiła woń kieszonek. Po działkach snuły się dymy z wędzarni. Oczywiście poprzedzony wcześniej kwikiem zabijanych zwierząt.

Zuza i Jaro
Zuza i Jaro 27.10.2017, 20:57
Czarownicy nawiedzają bogatynian(ki). Jak nie dzwonnicy z Tybetu, to baba mówiąca czy dać klapsa dzieciakowi. Dietetyk z sekty antymięsojadow. Teraz spec od gotowania kaszy i kiszenia kapusty. Z tego małego wyliczenia wynika, iż społeczność tego miasta, to ograniczone osobniki. Nie dające sobie rady w życiu swoim i rodziny. Może się mylę. Jeśli tak, to dotyczy zarządcy tzw. MDK.
Kto z mieszkańców pamięta wydarzenia kulturalne w tym przybytku kultury. Tylko nie mówcie że turniej ględzenia to wydarzenie z górnej półki. Dom kultury czy dom propagowania głupoty. Wizyty i tematy w nich przedstawiane mają cel. Pokazać gdzie to jest miejsce kobiety w rodzinie. Gary, dzieciaki, mąż lubiący kaszę i kapustę. Na załączonych obrazkach są mężowie z żoną, by mu czasem nie uciekła. Nie dajcie się do czasów pańszyzny w rodzinie bojkotujcie takie imprezy.

Pozostałe