×

Rozmowy kontrolowane Andrzej Szreder

  • 16.10.2017, 09:24 (aktualizacja 16.10.2017 11:52)
Rozmowy kontrolowane Andrzej Szreder
Rozmowy kontrolowane Andrzej Szreder

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Psycholog amator
Psycholog amator 10.11.2017, 17:09
Obserwuję atak przeciwko posiadaniu broni. Zaskoczony jestem postawą zwolenników. Brak im zimnej krwi. Przeciwnik (cy) wprowadzają was z równowagi. Testów byście raczej nie zaliczyli nawet na posiadanie psa. Oczywiście z katalogu psów niebezpiecznych.
qza
qza 10.11.2017, 17:38
faktycznie amator !
Obserwator
Obserwator 7.11.2017, 17:54
W Bogatyni jest już kilka sklepów wielkopowierzchniowych. Kościołów też niemało. Zawiedzionych mężów wkurzonych czy to na żonę, lub teściową, co dzień kilku biega po mieście. Mistrz przeszkoli gość wprawy u niego nabierze i w miasto. Później msza za..., marsze przeciwko. Pytań dlaczego w mediach bez liku. Znawcy będą się produkować sloganami,, to nie broń zabija to człowiek.!
Bogatynia jako miejsce ma potencjał. Frustracja i nienawiść ma się tu dobrze. Mistrzu propaguje strzelanie jako sport. Wszystko można nazwać sportem nawet przysłowiowe plucie na odległość. Jest między nimi zasadnicza różnica. Opluty poza plamą żyje, postrzelony nie zawsze.
alaias
alaias 8.11.2017, 08:01
Bełkoczesz nie wnosząc nic,absolutnie nic do tematu ! Jeśli jesteś anty ,to operuj faktami albo milcz !
Powtarzasz lewackie brednie,slogany,straszysz,przerażasz ... W jakim celu ? Po co ? Jest grupa /niemała / ludzi ,którzy mają taką pasje i o ile spełnią ustawowe wymagania to mają broń /pozwolenie /otrzymać bez łaski urzędnika !
Walther
Walther 8.11.2017, 21:46
Poniosło i ty chcesz mieć broń. Wytłukłbyś lewackich, gdzie zimna krew panie prawdziwy. Frustracja i nienawiść ma się dobrze jesteś klasycznym przypadkiem.
Na stronie Bogatyni jest nabór w kamasze. Kontrakt na 15 lat miłości z bronią. Do wojna marsz!
re
re 9.11.2017, 19:18
Dzieciaku /wiekowy lub mentalny / ,naucz się pisać z sensem i na temat .Masz coś do powiedzenia o broni ,na jej temat, o niej to pisz ! Gdybanie kto ma broń lub ma mieć zostaw mądrzejszym ,Co do służby w armii ...cóż ... mam ją dawno za sobą i dłuższą niż sądzisz !
Ps. poczytaj sobie http://trybun.org.pl… a nóż poszerzysz wiedzę i optykę !
Dzieciak wiekowy i mentalny
Dzieciak wiekowy i mentalny 9.11.2017, 23:03
Rozumiem chcesz dorobić do emerytury, którą obciął Błaszczak. Instruktorem nie będziesz chyba że mentalnie panie Kapiszon
re
re 10.11.2017, 17:08
HAHAHAHA , brak wiedzy nadrabiasz konfabulacją !
Yoginka
Yoginka 10.11.2017, 13:19
Po uj tu jestes ? Pisz na temat buraku trolowski - TAK dla broni !!!
D w i m
D w i m 10.11.2017, 16:44
Przed głupotą(twoją) nawet vis cię nie obroni. Czy to na temat
dddddddddddddddddddddddddddddddd
dddddddddddddddddddddddddddddddd 10.11.2017, 17:04
Gościu cienki jesteś w każdym temacie !
qaz
qaz 16.10.2017, 17:09
Super! Tylko to wtrącenie prowadzącego o powszechnym dostępie...ludzie ,redaktorzy...wystarczy przeczytać projekt ustawy obroni i amunicji ! Tam jest REGLAMENTACJA i likwidacja UZNANIOWOŚCI WPA !
Aaaa...i jeszcze ta wstawka ,że POLACY to czy tamto..../właśnie po to są badania / ! I jeszcze jedno - broń czarnoprochowa / rozdzielnego ładowania / jest powszechnie dostępna i nic się nie dzieje !
Strzelnica natomiast ,to to na co czekam :) .....tylko czy będzie ogólnodostępna ?
Ja, cek
Ja, cek 17.10.2017, 09:38
Strzelnica szczyci się tym, że broń do rąk daje już kilkuletnim dzieciom. - Najmłodsze dziecko, dziewczynka, która strzelała ze mną, a jej brat z moim mężem, miała cztery latka. Tyle że jeśli ma cztery latka, to strzela w moich objęciach. Nie trzyma broni sama. To sprawia jej radość – mówi Wirtualnej Polsce instruktorka ze strzelnicy w Tarnowskich Górach. Na zdjęciach, jakie firma umieszcza w internecie, widać małe dzieci, które pozują z bronią.
Paranoicy na strzelnicy.
Chciałbym doczekać info o dziewczynce co zastrzelila głupiego tatę.
hahahahahahahah
hahahahahahahah 17.10.2017, 14:02
"Chciałbym doczekać info o dziewczynce co zastrzelila głupiego tatę." - TAK MÓWI PRZECIWNIK POSIADANIA BRONI przez prawego ,zdrowego psychicznie obywatela !
Stary wiarus
Stary wiarus 16.10.2017, 21:59
Miejsca pracy, nie strzelnice.Brak ochotnikow do Dombasu. Ci co powinni tam być budują dobrobyt u nas. Co takiego twórczego jest w strzelaniu do tarczy, sylwetki, dzika,. Zaspokajaniu mrocznych instynktów. Gość w Las Vegas był spokojny pokojowo nastawiony do otoczenia. Stwierdzenie,, broń nie zabija. Zabija człowiek" jest głupie i fałszywe. Zabija broń w ręku człowieka. Miłego, uśmiechajacego się na codzień. Coraz więcej ludzi. jest żądnych krwi innych. Zaczynają niewinnie. Tarcza, sylwetka, dzik, sarna. Na końcu czyjeś lub swoje życie.
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggg
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggg 17.10.2017, 16:06
Ty tak poważnie ? A o sporcie strzeleckim słyszałeś ,o broni do ochrony i obrony , o broni ,która uratowała tysiące napadniętych /często tylko przez jej dobycie/ ... zresztą jeden lubi rybki a drugi... więc czemu ja nie mam mieć ???
hjhjhjhjhjhjhjhjh
hjhjhjhjhjhjhjhjh 17.10.2017, 14:00
Bredzisz ! Masz fobie ,hoplofobie ?Broń broni człowieka...policjanta,żołnierza ,polityka,ochroniarza,ubeka - tylko nie obywatela ?
Brak k... Słów
Brak k... Słów 17.10.2017, 20:10
Jest w mózgu człowieka,, istota szara "Odpowiada. za inteligentny wymiar ludzkiej istoty. Policjanta przyrównujesz do kilkulatka, dziecka strzelającego z ostrej broni. Bo przygłupi tata pospołu z idiotką na strzelnicy tak postanowili.
aleale
aleale 18.10.2017, 21:05
Nie ze*** się ze strachu przed tą "ostrą bronią " !
Ty możesz wierzyć w co chcesz,dzieci jak masz -wychowywać jak chcesz ,więc on,ona,my - także !!!
To WOLNOŚĆ !!!
Steve Burczymucha
Steve Burczymucha 19.10.2017, 22:35
Bojowe zawołanie. Donnbas na ciebie czeka
Syria, jeszcze się załapać możesz. Kurdystan zbiera siły. Do boju odwagi ci nie brakuje. Na fejsie filmik daj panie odważny. Płuć na innych to nie bohatersko.
Acha nie zafajdak gaci się jak będziesz pod, ostrzałem
Czekam na filmik z pola walki.
coktogdzie
coktogdzie 20.10.2017, 07:13
O czym ty gadasz ??? Sprecyzuj !Jaki Donbas,Syria ... co to ma do strzelectwa,rekonstrukcji,kolekcjonerstwa,sportu czy wreszcie PRAWA do obrony ?
Robin grot
Robin grot 16.10.2017, 16:53
Co robią Niemcy?
Boją się.
Co robią Rosjanie?
Zbroją się.
Co robimy my?
Nie zbroimy się. nie boimy się
To co?
Modlimy się!!!
Kiedy strzelnica, kiedy działobitnia. Na hałdzie miast motorach czas na coś cięższego. Onegdaj na Solpecie stał T_54.



Pozostałe