×

Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski

  • 11.10.2017, 15:46
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Skowronek
Skowronek Wczoraj, 08:28
Panie Wiśniewski jeśli nie o śmieciach, to napisz Pan kilka mądrych zdań na temat tego ,co wydarzyło się z bogatyńskimi budżetem i zapisanymi inwestycjami. Jaki miał Pan w tym udział ?
Obywatel z gminu
Obywatel z gminu Wczoraj, 16:38
Jaki Pan miał w tym udział p. J. W.
Kto kryje się za 2milionami dla grupy piewców poniemieckich śmieci. Budę w której siedzą wyburzyć ich wykurzyć. Pan się tam wałęsałeś z osobnikiem z sekty Prebischa zimą po placu. Lokatorzy dworca domniemuję otrzymali być może od J. W obiecankę dotacji.
Czy ruina na Kościuszki tzw.,, Willa Prebischa "też ma przyznane 2 miliony. Panowie radni żaden z was nie jest wart słowa uczciwy. Jak można głosować na wydanie milionów na coś co zalatuje smrodem i przekrętem. To że wycofano 2milionyto to nie świadczy że rozum zagościły. Brak kasy to jedyny powód. Oczywistym jest.
Nikt z Was się do tego nie odniesie Społeczeństwo w wyborach was wyniesie na śmietnik historii na Revitę.
iska
iska 18.10.2017, 23:04
Wybory w 2018 będą szczytem szamba bogatyńskiego.
Winetu
Winetu 18.10.2017, 16:25
Bezczelny atak na pana Wiśniewskiego..Zdarzenie to miało miejsce na terenie kopalni. Zupa użyźniła zdegradowany trawnik.
Teraz do tych wszystkich ujadaczy.
Kto z was pokaże w internecie lub w tv kablowej jak sprząta po swoim psie. Jak ma zadbane otoczenie prywatnej posesji. Chcecie być jak żona Cezara to bądźcie odważni. Okażcie się proekologiczne na codzień a nie ujadaczami.
Monitoring miasta bogaty jest w migawki z życia psa i jego właściciela.
Czy okolice Sieniawki(stara droga do Kopaczowa) została w straszliwe zasmieconej przez kosmitów. Nie, przez was bogaczy z ustami za dużą kasę. Bo takowe tam. widuje się. Czy biedak stać wyrzucić meble, art. gospodarstwa domowego do lasu. Tysiące opakowań po lekach. Nie? To wy bezwzględnie w walce o koryto. Bo mało, bo władza mnie rajcuje, bo chamstwo trzeba za twarz. A śmieci do lasu.
Obywatel
Obywatel 18.10.2017, 07:03
Panie Wiśniewski nich Pan powie, lub napisze prawdę w sprawie śmieci.
Kto jest tą osobą, a której nie widać na ujawnionych zdjęciach co zmusiła pana radnego do uporządkowania zaśmieconego terenu. Ma Pan szansę na skorygowanie wygłoszonego publicznie kłamstwa. Odwagi, bo kłamstwo ma krótkie nóżki.
Dziadostwo
Dziadostwo 17.10.2017, 19:44
Dobijam 50
Jurek ogórek
Kiełbasa i sznurek
Na kogo wypadnie
Na tego bęc.
To moja wnuczka z przedszkola wyliczankę przyniosła.
Urzędnik
Urzędnik 17.10.2017, 16:03
Obecnie opozycji nie ma w tym grajdołku. Jedyne co pozostało to garstka osób, którzy jak by nawet coś chcieli to nie będą mieli siły przebicia. Wszystko jest obserwowane, pod kontrolą. Panujący nam nie dopuści do buntu na swym okręcie, choć podobno tworzą się grupki, chcące oderwać się od Pana, ale nie mają odwagi. Jedni próbują innych kablować, donosić aby się przypodobać Panującemu. A za plecami knują na całego i układają się w podgrupach, czarując na codzień że wszystko ok, że są wierni. Czas pokarze co z tego wyjdzie. Obserwujmy bacznie Balcerśruśka z Morawśkinem, Suszczyśkuśka z ekipą OSPexpertów i wielu innych, każdego dnia przybywa niezadowolonych.
Wyborca
Wyborca 17.10.2017, 14:46
Gdybyśmy mieli faktyczną jakąkolwiek opozycje w Bogatyni,to nie widzę problemu żeby pokazali ile są warci.Po prostu poznalibyśmy ich na ulicznych protestach.Ale stare dziady nie wyjdą,bo jest ich mało no i po mordach poznalibyśmy że oni już przy władzy byli.iI taka jest ku...wa prawda.
Jeszcze mogę
Jeszcze mogę 16.10.2017, 13:04
SZatek się rozpisał.Jak rządził to było super zajeb....śćie.Panie były wiceburmistrzu obudził się Pan z letargu.I atak na Wiśniewskiego.Ty niegrzeczny chłopie.
Stary wiarus
Stary wiarus 16.10.2017, 08:13
Zwolennicy,, prawdziwego i jedynego odważnego " do klawiatur.
Nie czekać do wyborów robić referendum w sprawie abdykacji obecnego włodarza. Pan JW,, sprawiedliwy i odważny" ma doświadczenie w tej materii. Z zasobów wyciągnie sławny namiot i łoże na którym głodówkę prowadził.
Jerzy Wiśniewski jak Jarema Wisniowiecki na czele hufców walczących,, że złem " uczyni krainę gdzie woda czysta a trawa zielona. Miasto i okolica wróci do 17 wieku. Jedyna żarówka będzie się świeciło w Jego gabinecie. Czym napędzana. Dynamem które napędzać będą skazańcy. Oczywiście internetu nie będzie. Dzwony kościelne rytm życia tej cudownej krainy wyznaczać będą.
Może źle to brzmi, bo źródła kościelne mówią że tzw. Świętego Jerzego wypędzono z grona świętych.
Gabi Sokalska
Gabi Sokalska 16.10.2017, 03:01
wypowiedzi Wiśniewskiego jak zwykle interesujące,prawdziwe i odważne.Mówi jak jest.
Figo
Figo 15.10.2017, 20:28
Jak narazie Pan W w czołówce. Stawiam że osiągnie 50 wpisów.
Jurand ze Spytkowa
Jurand ze Spytkowa 16.10.2017, 16:57
Brakuje zainteresowania tą osobowością. Jednym słowem temat zszedł z awiszu. Czas na zbrojenia vide Andrzej Sz.
Wodzirej
Wodzirej 15.10.2017, 19:00
Członkowie związku, gdybyście wiedzieli wszystko o tych dwóch Panach to gwarantuje, że jutro by Was w Związku nie było. Przynoszą wstyd i hańbę dla tego Związku. Jego ETOS już dawno upadł i nie ma nic wspólnego z przeszłością .....
Kopalniak
Kopalniak 15.10.2017, 18:59
W Kopalni sytuacja się poprawia, nowy Dyrektor zarządza sprawnie i energicznie a dla Solidarności wpływy się kończą. Państwo wypisujcie się z tego Związku bo śmierdzi na odległość. Wasi Przewodniczący mają większe dodatki do pensji (80% i 90%) jak Wasze wypłaty. Podobno żona jednego z Panów chciała ostatnio dostać wysoką stawkę nie będąc przez pół roku w pracy. Robi za to świetne torty i chwali się przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em na Faceboku.
Zatroskany
Zatroskany 15.10.2017, 18:58
Widać atak na Kopalnię się rozpoczął. Panowie z Kopalnianej Solidarności nie byli dłużni i wystosowali pismo jak to oni mocno są szykanowani. Poczytajcie sami bo z tych ogólników nic nie winika : https://www.soltur.e…
Stefan
Stefan 14.10.2017, 19:35
Na mieście mówią że przez radnego Solidarność kopalni doprowadzi do Sporu Zbiorowego z Prezesem Zawadą. Ktoś zna stanowisko Komisji Zakładowej?
Społecznik
Społecznik 13.10.2017, 15:59
Chyba Prezes GiEK-sy rozkazał zrobić nagonkę na Wiśniewskiego.Niektórzy się posłuchali.TV Bogatynia też ma u Pana Sławka przechlapane.
Obywatel z gminy
Obywatel z gminy 13.10.2017, 21:49
Co za sugestie dajesz. Kilka przykładów z życia straży municupalnej.
Za wypicie piwa pod sklepem skazywano ludzi na niewolniczą pracę w segregacji śmieci. Do 200 godzin darmochy. Za oddanie szczocha w parku pod drzewem 50 do 100złotych mandatu. Do dzisiaj publicznej toalety nie ma.
Zadałem pytanie na forum.
Gdzie strażnik miejski leje na patrolu np. Markocice?
Prosi o toaletę u mieszkańca!
Jedzie odlać się do firmy.
Leje w krzakach.
Czyli powinien wklepić sobie mandat.
Kto ustalał te reguły. Pan Wiśniewski i inni. Kto dał takie upoważnienie. Pan Wiśniewski i spółka. Ten gościu jest zwykłym burakiem i nikomu nie dowala.Za krytycznym głosami nie stoi Sławek jak o prezesie powiada niejaki J. W z nie zapłaconym kwitem za parking.
W ubiegłym roku nie dotowano zupy dla ubogich. Teraz wiadomo dlaczego. Zupę zżerali radni, a nawet zabierali do słoików. Po co, dla kogo i gdzie. Wstyd panowie. Zmuszanie dzieci do żebrannony pod sklepami, a zupę do słoika. Wstyd i ci co bronią tego gościa są tego samego pokroju.
ythejgrfnbv
ythejgrfnbv 14.10.2017, 08:48
ale brednie - pomieszanie z poplątaniem - zanim napiszesz pomyśl,sformułuj przesłanie ,bo nie wiadomo o co chodzi !
O. z gminy
O. z gminy 14.10.2017, 18:26
Zupa to ważny element kampanii wyborczej i nie tylko.
Dzięki zupie, a'la dinozaur od lat w kurniku na najwyższym poziomie zasiada nalewający tę zupę.
Zupa +mielony to element utrzymania tzw. żelaznego elektoratu.
Proponuję zakup z demobilu armii kuchnię polową i zaczynaj kampanię wyborczą. Osła do tej kuchni użyć mogą z fundacji Maja.
Uwaga o laniu w krzakach to przyczynek do zarządzeń o wykroczeniach.z
Zauważ miasto 20 tysięcy, a ani jasnego szaletu. Szczanie pochodną konsumpcji zupy i lać trzeba.
Paniał jak mówią Rosjanie.
alsaaa
alsaaa 15.10.2017, 11:01
- jeden szalet jest...
- "Uwaga o laniu w krzakach to przyczynek do zarządzeń o wykroczeniach.z" ...że niby kto to ustala ???? chłopie doucz się !
Piwny Jarek
Piwny Jarek 15.10.2017, 11:06
U ciebie w mieszkaniu.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 17.10.2017, 14:08
debil!
Radek S.
Radek S. 13.10.2017, 09:27
Jurek współczuje Ci chłopie, nawet w krzakach się nie wyszczasz. Niestety tak się traktuje osoby na stanowiskach i mające coś do powiedzenia. Ci ludzie, którzy zrobili z tego gówno burzę powinni się wstydzić. Mamy demokracje, czemu te obszczymury Facebookowe nie reprezentują społeczeństwa w gminie, skoro tak stoją na straży praworządności? Bo pewnie mieli by po dwa głosy - swój i swojej zony (choć i to jest wątpliwe). Jurek trzymaj się i olej to. W wyborach masz głos całej naszej rodziny.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 13.10.2017, 10:36
...bo niektórzy głosów nie kupują ???
Angelika
Angelika 13.10.2017, 08:28
tylko Wiśniewski broni nas na forum Rady.
GUteK
GUteK 12.10.2017, 23:44
Różnych mieliśmy Radnych,ale ten jest rzeczowy i konsekwentny,nie to co te inne miernoty.
ycholll
ycholll 12.10.2017, 23:41
Wiśnia jest zaje...sty.Podoba mi się Gościu.
jadzia
jadzia 12.10.2017, 20:54
Kościańska nie dostała kasy od Zawady na nędzny festiwal FDM i teraz napier.. na kopalnie i elektrownie , zasyfiały , śmierdzący na odległość wiśnia nie dostał kasy na stowarzyszenie pryszczatej żony (igła z pryszczem) i też ma żal....żenada
Andrzej
Andrzej 12.10.2017, 20:42
Forma rozmowy! wiele do życzenia , zresztą pani "redaktor" też prosta kobieta. Trafił swój na swego, poziom dyskusji to kibel.
Świnka Pepa
Świnka Pepa 13.10.2017, 08:43
Prosty jesteś ty Andrzej. Zajrzyj w etymologie słowa "prosty człowiek". cyt. "Prosty człowiek wierzący w proste wartości, takie jak sprawiedliwość".
Andrzej a wiesz kim ty jesteś? Ty jesteś po prostu prostakiem :)
Smerfetka
Smerfetka 12.10.2017, 20:30
Dużo się mówi o Jerzym Wiśniewskim, ponieważ jest odważny i mądry, mówi prawdę, ale prawda bardzo boli. Gorzej by było jakby się nic nie mówiło. O ludziach których się nie mówi to są nic nie warci.
Wanda Obujewicz
Wanda Obujewicz 12.10.2017, 20:16
ktoś szuka na Jurka Wiśniewskiego haków.Jak widać posunięto się już do czynnego śledzenia lubianego radnego.Wymyśla się na niego bzdurne,zmanipulowane fakty i podaje na anonimowych portalach.On się nie ukrywa , nie ucieka.Wali prosto z mostu.Mówi jak jest.
Nie wszyscy to akceptują Boją się o swoją d...pę.
Szambonurek
Szambonurek 12.10.2017, 19:02
Praktycznie to już poziom dna szamba.
Waldi
Waldi 12.10.2017, 14:41
Mnie nie ujmiesz Pan Jura Wiśniewski, jak szpec do motania Pan Kaszpirowski
Świnka Pepa
Świnka Pepa 12.10.2017, 12:08
Filmy Barei stały się paradokumentami tego jak wygląda polska rzeczywistość. Absurdy dnia codziennego. Zrobię Ci zdjęcie jak srasz w krzakach, czy wyrzucasz gumę do żucia na chodniku - z powodzeniem uda mi się wzburzyć z tego aferę środowiskową, przecież mam Facebook. Żaden problem! Szanowni Państwo, mieszkańcy Bogatyni czy na prawdę jesteśmy aż tak zacofanym społeczeństwem, aby nie odróżnić manipulacji politycznych od faktycznych zagrożeń dla naszego stanu zdrowia? Na prawdę? Mi tylko jedno przyszło do głowy po obejrzeniu skadrowanych zdjęć, niewiadomego pochodzenia. Być może to tylko moje subiektywne odczucie, ale przez ostatni rok na pseudo-ratujących Bogatynię profilach FB, założonych w celu "ukazania prawdy", najwięcej informacji pojawia się pod adresem p. Wiśniewskiego i jego rodziny. A to, że Talib, a to że żona ma znamię na twarzy, a to że syn i córka - to tacy byle jacy....itd. itd. Pytam się więc, o co chodzi? Wnioskuję, że Pan Wiśniewski to jedyna poważna kandydatura na fotel Burmistrza.
zmija
zmija 12.10.2017, 11:21
ojojoj ,o jejku ....ja taki czysty ,przejrzysty ...wcale nie zainstalowałem rodzinki na stołkach urzędowych ,wcale nie milcze na sesjach w sprawie REVITY,kontroli RIO, NIK ...wcale....
DRAGO
DRAGO 12.10.2017, 11:04
Gościu powiedział to oczym niektórzy boją się pomyśleć.
Życzliwy
Życzliwy 12.10.2017, 09:06
Panie Jurku badania się kłaniają. Przez ten samorząd, to prawa dłoń zmierza w kierunku Parkinsona. Wyluzuj ,bo to się może źle skończyć. Jak się ma za uszami, to wszystko jest możliwe. A przed nami jeszcze Skłodowska i mosty, a pan to nadzorował jako przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Nie warto wszystkiego brać na swój grzbiet. Szczerość może pana od tego częściowo uwolnić.
GRUBY JOE
GRUBY JOE 13.10.2017, 08:46
ŻYCZLIWY, A O TOBIE MÓWIĄ ŻE MASZ ŁEB PRZEĆPANY, TO PRAWDA? AAA I TWOJA ŻONA CIE ZDRADZA - NA MIESCIE GADAJĄ. WIESZ WOJTEK?
Ruchajło
Ruchajło 13.10.2017, 17:37
Kto by chciał babę Dobrykozy ? Ona wygląda jakby jej non stop śmierdziało pod nosem
Obserwator
Obserwator 12.10.2017, 06:42
Okazuje się , że Rada Miejska nie ma szefa, Przewodniczący Komisji Techniki pan. Kubica nie chce przegłosować wniosku Wiśniewskiego, to o co kujwa tu chodzi.? Pan Wiśniewski zapowiadał kiedyś obniżenie diet i jakoś to dalej, to się kolebie po staremu. Dobrze przynajmniej, że radny Wiśniewski potwierdził, że zdjęcia są faktem. To, że zupa się wylała, to też prawda, tyle że nie w ,a tak normalnie wżyciu panie Wiśniewski.
Zyga
Zyga 11.10.2017, 23:54
O ile pamiętam,to właśnie ta komisja wskażała na interesownośćdziałań niektórych urzędników w związku z "Revitą",Niektórzy już nie pracują w Urzędzie.Dalsze działania powinien podjąć prokurator.
Darek
Darek 11.10.2017, 23:28
A o revicie to pan zapomniał? Przecież był pan w komisji i co?, Zamiótł pan pod dywan ten syf.
Obserwator
Obserwator 11.10.2017, 23:17
Panie Jurku niech pan bezczelnie nie kłamie dwa lata temu miał pan zdezelowane Audi. Ta zupa nie była przypadkiem z festynu Disco Polo w parku Preibischa.
ZBYSZEK
ZBYSZEK 11.10.2017, 23:02
Zawsze myślałem że władze tego miasta monitorują zdrowie mieszkańców,po tym wywiadzie,wiem że nikt nad tym nie panuję.Tym bardziej należało by docenić walkę Wiśniewskiego.
Agata
Agata 11.10.2017, 22:57
Setki mieszkańców Bogatyni umiera co roku z powodu zachorowań na nowotwory złośliwe.Radny Wiśniewski ma nadzieję na zmianę tej sytuacji,a tu jakiś gościu pod pseudo "Ciekawski Olo 3" związany z Panem prezesem pieprzy "trzy po trzy".Facet ty się opamiętaj.Ludzie umierają.
Dr. Chichot
Dr. Chichot 12.10.2017, 08:47
Setki ludzi umiera na raka. Zwłoki leżą w parku Prebischa. Po imprezie Pana W.. Miasto ogarnia panika. Maski tlenowe oraz butle z czystym powietrzem obowiazkowe w szkołach i przedszkolach. Rada gminy miast basenów rozważa kopuły nad miastem. To uchroni przed rakiem.
Radny Wiśniewski, z Bogatyni utworzy nowy świat. Był pewnie na Tropikalnej Wyspie pod Berlinem.
Agata osiągnie nieśmiertelność i wieczną młodość.
Ciekawski Olo 3
Ciekawski Olo 3 11.10.2017, 21:01
Wysluchalem tego sekund bzdur. Gość buduje przyszłą kadencję na straszeniu mieszkańców. Specjalista onkolog amator. Przywołuje duchy przeszłości z lat 70 tych.
Zupę panie radny wozi się w termosie. Gdybyś Pan dostał sraki i zatrzymał w tym symym miejscu. Zafajdalbys Pan trawnik to też do reklamówki. Jak dbasz Pan tak o słupy ogłoszeniowe to przy pomniku w Sieniawce warto by uporządkować.
Stacji pomiarowych jest dość sąsiedzi zza Nysy też monotorują. Oni są szczególnie wyczuleni na jakość powietrza i wody. Chyba że Sławek ich przekupuje biletami na mecze.
Jola
Jola 11.10.2017, 20:30
I tak trzymaj........
Ela Duda
Ela Duda 11.10.2017, 16:42
brawo Jurek,tak trzymaj.Dobrze im wygarnąłeś
Rakowski
Rakowski 11.10.2017, 22:42
Czy. te oczy mogą kłamać?
Chyba nie.
Najpierw w parku pół tony paszy dla elektoratu. Teraz nowotworem straszy. Czas miną panie W. Rodziny Jabłońskich z Wigan nie przbijesz.
Straszy szybko waść metalami z hałdy. O Rewicie może by tak co nieco.
Ciekawski 0Io
Ciekawski 0Io 11.10.2017, 16:03
Witam Pana Jerzego.
Ciekawski Olo 2
Ciekawski Olo 2 11.10.2017, 16:46
Kwitem w Pana Jerzego

Pozostałe