Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski

  • 11.10.2017, 15:46
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (92)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

plotkara
plotkara 1.12.2017, 16:27
i mówi pani, że tak wjechał na chodnik, i ominął czekające na swoją kolejkę samochody? no wie pani co ? i to tak bezczelnie wjechał jak jaki gangster na filmach , i ludzie byli wkurzeni , bo do czego to podobne i złamał co najmniej trzy przepisy o ruchu drogowym . i gdzie ta nasza policja ? albo gdzie monitoring ? no bo wie pani , niektórzy sa kulturalni i nawet na pasach przepuszczą pieszego i uszanują kierowców , uśmiechną sie , zamrugają światłami a ten tu tak wjechał jakby co najmniej był posłem czy radnym . co to sie porobilo , pani strach wyjsc na ulice .
czambuł
czambuł 1.12.2017, 19:32
Wstyd panie Jerzy, czy pan jeszcze go ma?
Regina
Regina 30.11.2017, 20:55
A gdyby tam przechodziła staruszka albo małe dzieci? Panie Jurku!!! Co pan wyprawia? Pełniona przez Pana funkcja zobowiązuje do czegoś. No kto tak jeździ? Już bym wolała spóźnić się na radę niż zachowywać się jak jakiś cwaniak-chuligan. Czy posiada Pan podwójne standardy?
A jak by Pan zareagował, gdyby zobaczył taki 'manewr' w wykonaniu innego użytkownika drogi? Wybrałby go Pan na radnego?
zniesmaczony misio
zniesmaczony misio 30.11.2017, 21:30
A ja wierze w radnego Wisniewskiego . Wierze , ze wezmie sie za tych , ktorzy lamia prawo , bo mysla , ze sa nietykalni . Ze zrobi porzadek z tymi , którzy jezdza samochodami po chodnikach ; z tymi co nie placa za trzymanie aut na parkingach policyjnych ; z tymi , co zadluzaja gmine za ich niegospodarnosc ; z tymi co chachmeca ze smieciami w GP0 ; z tymi co wyrzucaja smieci na poboczach drog pod pretekstem rozlanej zupy w samochodzi ; z tymi co nam usypali górę z niemieckich odpadów szpitalnych pod kryptonimem revita . I wierze , ze zacznie Pan od siebie , Panie Jurku . Dla oczyszczenia atmosfery i rozladowania emocji .
Popus
Popus 30.11.2017, 20:18
Pisze co widzialem ...stalem na swiatlach a po prawej...chodnikiem kolo sklepu z rowerami leci audi 80 ...bylem w szoku ...pomyslalem ze pijany lub nacpany ...na dodatek przelecial pod samymi drzwiami sklepow i wjechal na pasy od strony mostu i polecial pod urzad ....doslownie mnie zamurowalo ...nic do tego pana nie mam ...nie znam go zbytnio ale to co zobaczylem ....przechodzi ludzjie pojęcie
gulczas
gulczas 30.11.2017, 20:06
jesli to prawda popus to pan Wisniewski ma u mnie lekkiego minusa;nadal go popieram ale juz mniej entuzjastycznie bo na punkcie swietych krow mam uraz . oni daja przyklad reszcie społeczenstwa ,a jesli lamia przepisy to demoralizuja i gorsza .noz sie w kieszeni otwiera .

bogatynio obudz sie
Popus
Popus 30.11.2017, 19:34
Panie Jerzy W ....ten manewr ktory pan wykonal dnia 30.11 ..swoim audi jest godny nasladowania...wjezdzajac na chodnik od strony pecu ..pan W jechal chodnikiem ...nastepnie przejechal pod drzwiami sklepu odziezowego i sklepu zoologicznego ...ominął auta stojace na czerwonym i pognal..... pod urzad...specjalnie pojechalem za nim myslac ze to jakis nacpany gosc ...pan W jak by nigdy nic ...zaparkowal pod urzedem i udal sie chyba na sesje ......no w koncu jest przewodniczacym i pewnie sie spieszyl ....brawo panie Jerzy ;) ;)
lollolololol
lollolololol 30.11.2017, 10:55
Jak tam REVITA, GPO i inne przekręty ! Jak tam pożyczki,zadłużenie ????? "Panie" radny ... tuszujemy,nie widzimy????
Ada i Darek
Ada i Darek 29.11.2017, 21:13
Panie jurku oczekujemy dobrej zmiany/liczymy na pana inwencje; na rozwiniecie skrzydeł i przewietrzenie towarzystwa: nasze dwa głosy czekaja aby sie ujac za panem i oddac w dobre rece*
maliorka
maliorka 29.11.2017, 07:10
jak możecie nazywać śmieciami osobiste rzeczy pana Jurka W.??? lepiej sie zajmijcie prawdziwymi śmieciami na wysypisku zwanym dla niepoznaki ReVitą . gdzie byliście gdy podrzucali nam to toksyczne kukułcze jajo ?
Jagna
Jagna 28.11.2017, 21:11
Bardziej zorientowani mówią o nim jako o tuszyku od tuszowania spraw; inni nazywają go wykształciuchem od dachów, a jeszcze inni mówią zwyczajnie że to ,, frazes" lub ,,zadyma".
Sabina
Sabina 28.11.2017, 19:36
Jurek Wiśniewski zawsze stara się pomóc wszystkim,i ja o tym wiem ,z własnego doświadczenia.Nie tylko w sprawach mieszkaniowych,Jest prawdziwym radnym, z prawdziwego zdarzenia i wogle .
Dr. Cichot
Dr. Cichot 28.11.2017, 20:01
Czy jesteś Niepełnosprawna? Czy ukończyłaś minimum podstawową szkołę w zakresie pisania i czytania ze zrozumieniem. Czy pracujesz?
Jeżeli nie spełniasz tego minimum to tacy,, dobrzy jurkowie " będą dla ciebie zawsze wspaniali i wogle.
gulczas
gulczas 28.11.2017, 18:52
alternatywa dla Bogatyni
tadek
tadek 28.11.2017, 19:31
skad ty sie urwales chlopie, gadasz jakbys nie byl stad. jak czlowieka przeswietlic to juz nie jest taki czysty.
to nie sztuka urzadzac festyny i zadluzac gmine.
gulczas
gulczas 29.11.2017, 08:26
jestem stad i wiem co mowie
Jabu
Jabu 28.11.2017, 18:30
Taki ? To znaczy jaki ?
potęcjalny Wyborca
potęcjalny Wyborca 28.11.2017, 18:24
A czy Jerzy Wiśniewski zawalczy z korupcją jak Patryk Taki ?
gulczas
gulczas 28.11.2017, 17:16
dla mnie Wisniewski i tak jest najlepszym kandydatem☺☻♥
przedstawiciel pospólstwa
przedstawiciel pospólstwa 19.11.2017, 10:59
pod kwitem za parking z tego co wiem pan Jerzy się nie podpisał
Pati
Pati 18.11.2017, 21:42
masz rację Sandra.To tylko jakiś speda...ony gnój.
Eryk Choleryk
Eryk Choleryk 21.11.2017, 19:35
Twoja zawartość zbiornika (puszki mózgowej) jest równoważna wodzie w waszej rzece która zmyła nie do końca niestety takie g.. jak ty.
Wspaniałej Pati Yang mogłabyś co najwyżej za zamiatarkę robić
Sandra Kałużna
Sandra Kałużna 18.11.2017, 21:38
Ale ktoś jest upierdliwy.Odj...b się od pana Jurka.On przynajmniej się podpisuje pod swoimi postami.A ty warchlaku - nie!!!
Viva
Viva 16.11.2017, 19:57
A jeśli to Pan Jerzy sobie tylko znanymi metodami przyczynił się do likwidacji fabryki PIKO?
Ciekawski Alo
Ciekawski Alo 17.11.2017, 20:13
Olo, a jak myślisz, czy te zasługi Pana Radnego Wiśniewskiego zmyją piętno nieopłaconego pargingU?
Waleryk
Waleryk 18.11.2017, 17:18
Gośća niesamowitą siłę. Ja już dawno zwinąć z wizji bym się prosił szefostwo tv bogatynia.
karon
karon 16.11.2017, 03:54
o co chodzilo z tym golebiem ?
Ciekawski Alo
Ciekawski Alo 13.11.2017, 21:23
Olo, a jak myślisz, czy publikowanie zdjęć z monitoringu sugerujących, że Pan Radny Wiśniewski wyrzuca śmieci do rowu (gdy tak naprawdę wyłożył te rzeczy tylko na chwilę i zabrał z powrotem - bo mu się wylała zupa w samochodzie) - czy takie postępowanie jest moralne i uczciwe?
Kowal'sky
Kowal'sky 13.11.2017, 23:00
Niestety w kopalni są Sygnalisci. Kto zacz popytaj górników to ci przy piwie i krupnioku opowiedzą o nowym systemie,, gumowe ucho".

Pozostałe