Posiadał broń i narkotyki - trafił do aresztu

  • 10.10.2017, 08:08
Posiadał broń i narkotyki - trafił do aresztu
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące zastosował sąd wobec mężczyzny zatrzymanego przez policjantów, za posiadanie broni oraz znacznej ilości środków odurzających. To efekt wspólnych działań funkcjonariuszy ze Zgorzelca z kolegami we Wrocławiu. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 29-latka ujawnili narkotyki, z których można by uzyskać ponad 330 porcji handlowych oraz dwie jednostki broni.

Funkcjonariusze grupy „Nysa” Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej Policji, wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 29-letniego mężczyznę, ujawnili i zabezpieczyli dwie jednostki nieoryginalnej broni palnej, substancje chemiczne i przedmioty mogące służyć do produkcji metamfetaminy oraz środki odurzające.

Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, z których można było uzyskać prawie 330 porcji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd zatrzymany miał środki odurzające oraz broń palną.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Źródło: KPP w Zgorzelcu

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe