Modlitwa przy granicy

  • 4.10.2017, 09:31
Modlitwa przy granicy
W sobotę Bogatynia przyłączy się do ogólnopolskiej akcji pn. „Różaniec do granic” - to inicjatywa, która ma być bronią w walce ze złem.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xawer
Xawer 8.10.2017, 12:38
A gdzie burmistrzuś i jego świta????
MEN
MEN 8.10.2017, 08:56
Ciemnota sięga szczytu. Niemcy i Czesi mają za to ubaw, widząc rycerzy wolności na granicy. Boję się, że niedługo zechcą wyzwalać Europę od islamu.
Piotr
Piotr 9.10.2017, 12:18
A ja słyszałem, że Niemcy i Czesi śmieją się z muzułmanów, że ich tylu do Europy zjechało i przebudowują kościoły na meczety. Masz ochotę śmiać się razem z nimi?
żenada
żenada 9.10.2017, 11:35
Będziesz miał jasnogród jak na Zachodzie muzułmanie wprowadzą szariat.
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq 8.10.2017, 10:56
nie bój się ...tchórzy nie biorą do szeregu !
Hawranek
Hawranek 5.10.2017, 19:06
Beze mnie. Emigruję na sobotę z kraju którego nie da się logicznie opisać. Niedaleko do pierwszej piwiarni w Czechach. Kraju gdzie jest zioło, piwo, luz, i nie ma takiej hucpy. Gdzie kościoły są otwierane na telefon. Kraju gdzie buduje się fabryki. Wynosi się w naszej historii ile to lat byliśmy pod zaborami. Czesi byli pozbawieni wolności od 1625 do 1918 roku.
Naszą ojczyznę przetracilismy przez samych siebie. Pijaństwo i samowoai darmozjadów tzw szlachty i magnaterii. Chłop był niewolnikiem. Ruski caramel dał mu wolność tak jak Lincoln murzynom w Ameryce. Czesi przegrali wolność w bitwie, w walce. Nie muszą się nawoływać to takich imprez.
Jak będzie lał deszcz to moja wina.
fdgdf
fdgdf 5.10.2017, 19:25
Nie rozumie dlaczego uznałeś ,że kogoś zainteresuje twój rozkład dnia ?
HAWRANEK
HAWRANEK 6.10.2017, 16:55
Mamusia z którą cały czas mieszkał widać dobrze pasła 52letniego Robusia...Nie pracujący nigdzie Robuś miał czas na siłownie,dla kamuflażu i niepoznaki chodził do kościółka..Być może ma jeszcze na koncie jakieś podobne akcje(oby nie) z innymi zaginionymi kobietami...Jak dla mnie zalać tak jak stoi formaliną i pokazywać studentom.
Co zrobił ten Robercik. Torturował kobietę i żywcem zdjął z niej skurę.Uzywał jej do zaspokajania. O tym wszystkim wysowiadał się księdzu. I co i nic ksiądz optymalizacja wszystkim wstąpił do klasztoru gdzie zmarł wraz z tajemnicą spowiedzi.. Dlatego wolę iść na piwo panie bylejaki którego nawet nie stać na nicka.


gio
gio 6.10.2017, 22:12
co ty bredzisz ???????!!!!!!!
Walery
Walery 5.10.2017, 20:20
Paradoks: im więcej wiedzy , im więcej nowoczesności poszerzającej pole naszej wolności, im łatwiejsza możliwość weryfikowania informacji, tym więcej zabobonów i kołtuństwa w naszym życiu publicznym.
Np:
Msza święta w intencji deszczu to jest wręcz powszechne.
Kto się zna obecnie na barometrze.
Hawranek ja będę u Kozy.

Pozostałe