Co ze szkołą w Opolnie?

  • 3.10.2017, 12:14
Co ze szkołą w Opolnie?
O przyszłości szkoły w Opolnie Zdroju mówił burmistrz Andrzej Grzmielewicz na antenie ArtRadia Bogatynia.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek Wczoraj, 16:19
Słyszałem że przedszkole w Opolnie już po cichu sprzedali kopalni a to był jeden organizm ze szkołą
Marek
Marek 5.10.2017, 11:27
Sołtys Opolna Złożył rezygnację po prostu chyba nie mógł się przebić. Resztę sami sobie dopowiedzcie.
Wyborca.
Wyborca. 4.10.2017, 19:42
A może by tak nasza TV przeprowadziła reportaż z mieszkańcami Opolna, i nie takimi podstawionymi przez władze! Portale Bogatyńskie rozpisują się o tym wydarzeniu i piszą prawdę, jedna ze stron bogatyńskich powołuje się na jeden z profili Facebookowych który ma informacje jak widać prawdziwe, rzetelne. Jak zauważa autor, dopiero teraz jak pali się zadek niektórym, próbują głaskać temat, ale za późno.Ciekawe w tej całej sprawie jest to, że ani Radny z tego okręgu, ani Pani Burmistrz oraz Przewodnicząca Rady nie odważyli się publicznie wyjaśnić sprawy - bo po co? A jutro na sesji Rady nikt, ale to nikt nie odważy się zadać pytania w tym temacie, Posłuchamy, nagramy i zobaczymy czy będzie odważny? Pokażcie Radni (Ci co nie głosowali za uchwałą o likwidacji szkoły) czy macie odwagę. I jedno jeszcze: czy po rozpętaniu się tematu ze szkołą, Sołtys Opolna złożył rezygnację z funkcji? Prawda czy nie? Na zebraniu nam komunikował że tak. Więc jak to jest Panie Sołtysie-były?
Sołtys
Sołtys 4.10.2017, 18:27
Kłamie w każdym zdaniu a ten PACH....... z jego telewizji mu przytakuje
Mieszkańcy Bogatyni i ci co nigdy nie byli w Opolnie, proszę zapoznajcie się bliżej z tematem. Szkołę od odkrywki dzieli ok. 1,5 km.znajduje się tam jeszcze 14 zamieszkałych budynków do których Kopalnia do tej pory nie wyraziła chęci zakupu .Kopalnia średnio posuwa się 100m. rocznie w stronę wsi co daje szkole spokojnie 10 lat istnienia.Więc nie żądamy od Burmistrza niczego , niech tylko zostawi nas w spokoju !!!
Sąsiad Balceśruśka
Sąsiad Balceśruśka 3.10.2017, 20:48
Ja bardzo proszę, opamiętajcie się mieszkańcy Opolna. Przecież Nasz Burmistrz jasno powiedział, że dobro mieszkańców jest Jego priorytetem. Poczekajmy, zastanówmy się przed wystosowywaniem pochopnych opini. Nasza Przewodnicząca Bojaźkofska wszystko odkręci, podretuszuje zdjęcia ze 100 Lat Opolna i bedą na ulotkach wyborczych jak to walczymy o to co pozostało jeszcze do ocalenia. A tak na poważnie to i tak zrobią jak zechcą, nikt im nie poskoczy, są pewni wszystkiego, ale jeszcze kilka miesięcy, Jaro szykuje zmianę ordynacji to pogoni tę trzodę w net. Już sie co niektórzy mogą pakować, póki mają jeszcze w co, CBA się czai Radny i Radno. Podobno MER Jasnej Góry niejaki Mośrawśki knuje już z Zawiadowcą Biblioteki Balceśrukiem i kopie pod Burmistrzem, a co, bedą zmiany to i bedziem dalej u stołków. Oj mowię Wam, będzie się dzialo niebawem
Zorro
Zorro 3.10.2017, 20:12
Radny- bezradny wybory tuż, tuż
Jasno górski
Jasno górski 3.10.2017, 19:10
Proponuję 7 października otoczyć szkołę łańcuchem różańcowym. Sprawa powierzona Królowi Chrystusowi i Królowej Polski z Częstochowy zostanie w trybie zgodnym z linią partii załatwiona.
Górnik
Górnik 3.10.2017, 19:03
Pan Burmistrz wielokrotnie już dowiódł,że wiarygodność jego słów pozostawia wiele do życzenia.To sprawny socjotechnik dla, którego liczy się tylko korzyść ,,własna". Trudno jest z kimś takim podejmować jakiekolwiek rozmowy. Jego czas dobiega końca a wybory samorządowe już za rok.
Wysiedleniec, PRAWIE.
Wysiedleniec, PRAWIE. 3.10.2017, 17:16
Jakie konsultacje? Wszystkiemu winna Rada Miasta, nie ja, Ja o niczym nie wiedziałem, to pomysł byłej mieszkanki Opolna, naszej uroczej Przewodniczącej Boja..., coś tam! Jakieś larum ktoś podniósł, po co? To tylko przymiarki, cięcie będzie później, po wyborach, jak mnie wybiorą, bo nikt nie gwarantuje takiego rozwoju Gminy jak Ja, Ja najlepiej Zarządzam, tak to było na plakatach , bu hahaha. A prawda jest zupełnie inna: jak by nie inicjatywa i zaparcie kilku mieszkańców, nie było by śladu już po szkole, (przynajmniej w papierach) nikt się nie wstawił za dzieciakami, nawet radny-bezradny jak mu tam, ten z Jasnej Góry, Morwaski, chyba tak, , głosował za likwidacją szkoły a pierun podpisał się pod petycją obrony szkoły, zakłamany radny. Więcej pokory radny.Uznanie dla Pana Siemaszki za walkę z tym układem, a Sołtys zawinął się już - złożył czy nie złozył rezygnację, bo żadne media tego nie podjęły. Czyzby nikt nie widział jak się sypie zaplecze WODZA. Powodzenia.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 3.10.2017, 15:56
Pomysły??? przedyskutować???hahahah tego nawet słuchać nie można!!!!!

Pozostałe