×

Mało wody a Turów

  • 3.10.2017, 08:34
Mało wody a Turów
Czeski minister środowiska i pierwszy wicepremier Richard Brabec odwiedził Frydland. Jego spotkanie poświęcone było wodom gruntowym w kontekście kopalni Turów.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 5.10.2017, 16:04
"koy" - nie wiem, czy nie zauważyłeś, ale po Naszej stronie wiatraki też rosną, jak grzyby po deszczu. Czy Nasze są ładniejsze od niemieckich? A jeżeli Czesi to "leniwe typki" to nic innego, jak nie pracować u Nich i nie będą już mieć tak dobrze! A może też bądźmy jeszcze bardziej leniwi i u Nas będzie jeszcze więcej fabryk. Myślę, że trafiłeś w sedno tego problemu. Szkoda, że nikt wcześniej na to nie wpadł - lenistwo to dobrobyt. Należy iść ich śladem i będziemy "wyspą szczęśliwości".
Jancio Wodnik
Jancio Wodnik 5.10.2017, 16:02
Poziom komentarzy to poziom wody w Miedziance. Dlatego proponuję skierowanie jej na tereny z obniżonym poziomem wód. Co zyskamy?
Nie będzie problemu z powodziami.
Wzrośnie poziom komentarzy w innych tematach.

koy
koy 4.10.2017, 22:10
do ja,a mi przeszkadzają ich wiatraki ,a po drugie gdyby nie Polacy pracujacy w Czechach i wietnamce to czesi nie mieli by tyle fabryk bo nie było by komu pracować bo czesi to leniwe typki
ja
ja 4.10.2017, 20:26
"bleble" - wytłumacz, bo nie rozumiem. Jak Czesi mają oddać Nam jakąś ziemię, która nigdy wcześniej do Nas nie należała (chyba przed 1945r. ten teren należał do Niemiec)?
"koy" - zgadzam się z Tobą, ale nie do końca. Puki co kopalnia i elektrownia funkcjonują, a Polaków pracujących w Czechach jest bardzo dużo. Myślę, że nie pracują tam za przysłowiową "miskę ryżu".
Czemu mają służyć takie komentarze, jak Wasze? Jeżeli z sąsiadującymi z Nami Czechami i Niemcami będziemy się kłócić, to chyba nie wpłynie pozytywnie na nasze stosunki dobrosąsiedzkie (jeżeli czeska Policja zacznie kontrolować szczegółowo polskie samochody i rowerzystów, to chyba spowoduje, że ograniczymy sobie "wypady" do sąsiada).
koy
koy 4.10.2017, 11:01
Czesi chcieli by zamknąć kopalnie i elektrownie,i u nich pracować za miske ryżu
bleble
bleble 3.10.2017, 21:58
Niech oddadzą Polską ziemie, którą Im pożyczyliśmy ( od Zawidowa w dół)
John
John 3.10.2017, 21:42
Niech Czesi pilnują swoich spraw

Pozostałe