×

Umowa na budowę kąpieliska podpisana

  • 8.08.2017, 13:15
Umowa na budowę kąpieliska podpisana
We wtorek w bogatyńskim magistracie została podpisana umowa na budowę kąpieliska. Wykonawcą została firma Swimmingpools - Baseny z Bielawy. Inwestycja ma kosztować około 10 mln zł i prawie w całości ma być pokryta z budżetu gminy. Wbicie pierwszej łopaty ma nastąpić na przełomie września i października.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawski %
Ciekawski % 14.08.2017, 18:40
Jak komuś przeszkadza kąpielisko, to niech otwarcie to powie. Niech się wyżyje pisząc zjadliwe komentarze i dogryzając tym, których komentarze są pozytywne. Niech w końcu wyrzuci swą złość klikając na czerwoną łapkę z kciukiem skierowanym ku dołowi. Niech sobie ulży wirtualnie ciskając kalumnie (nawet tu u mnie). Niech potraktuje to jako formę terapii na kompleks, który go trapi. A kompleks otwartych kompielisko-pływalni urealni marzenia wielu Bogatyniaków.
pisbissris
pisbissris 15.08.2017, 11:39
Nie zes*** się ! Potrzeby,możliwości a wały to robi wielką różnicę ! Ale takie doopowłazy wciskają kit i mamią maluczkich - was też rozlicza !
Ciekawski %
Ciekawski % 15.08.2017, 15:40
A nie mówiłem?
zezemka
zezemka 18.08.2017, 18:07
Aleś merytoryczny ! Albo głupi albo masz interes w tym ,że piszesz o piszących nie o ich rozterkach ,wątpliwościach ! I zrzutach trwonienia kasy ...
domki_tanie 11.08.2017, 16:11
No i bardzo dobrze.
juruś
juruś 11.08.2017, 16:06
ku...wa wreszcie będzie gdzie się wykąpać,a pier.....olona opozycja dalej nudzi konia.
jk
jk 12.08.2017, 17:26
prymityw, choćby i profesor zawsze nim pozostanie ...
Obywatel X
Obywatel X 11.08.2017, 16:19
Do gospodarza portalu. To, że macie śmietnik to widać po starociach. Ten i wpis osobnika nie dającego się określić by nie sprawić mu przyjemności jest dowodem, że jesteście na poziomie bruku. Bruku nie z prospektu Żytawskiego lecz okolicy Murzynka. Nie ma uznanie was nikogo kto ma odrobinę krytycy mu wobec tego czegoś co udaje komentatora.
yoda
yoda 9.08.2017, 14:25
jakim cudem burmistrz prezentuje koncepcje po podpisaniu umowy skoro to jest tryb zaprojektuj wybuduj to koncepcja ma być dopiero wykonana czyżby to wcześniej ustawione ?
mieszkaniec
mieszkaniec 8.08.2017, 22:15
jestem pod wrażeniem z jaką widoczną determinacją burmistrz pragnie dotrzymać danego słowa mieszkańcom.Panie Andrzeju trzymamy za pana w kciuki.
yoyola
yoyola 9.08.2017, 07:54
przez takich doopolizów mamy taki syfff w tym grajdole - dajecie ochronę i zezwolenie na szemrane działania !
sd
sd 8.08.2017, 14:40
Ciekawostka - w programie funkcjonaln0 - użytkowym wpisane są trzy baseny (900, 200 i 70 m2) a na wizualizacji widać tylko dwie. Pierwsze oszczędności ? :)
Jędrek
Jędrek 9.08.2017, 18:04
Ten trzeci 70m2 będzie u Pana Jędrka koło domu ????
Bogatynianka
Bogatynianka 8.08.2017, 14:45
Ten trzeci najmniejszy jest basenem krytym, więc nie widac go ...
sd
sd 8.08.2017, 15:26
Według założeń - programu nie ma krytego basenu :) są dwa budynki jeden użytkowy (kasy itp) a drugi to gospodarczy (pompy, filtry itp)

Pozostałe