Pod Lupą - Jacek Cichocki prezes MKS Granica Bogatynia

  • 2.08.2017, 15:29
Pod Lupą - Jacek Cichocki prezes MKS Granica Bogatynia
Pod Lupą - Jacek Cichocki prezes MKS Granica Bogatynia

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AVE
AVE 23.10.2017, 16:14
Chłopie weź się obudź takiej obłudnej gadki już dano nie słyszałem!Pokazujecie tylko jaki macie zarząd!Ciekawe ile wy sobie wypłaty bierzecie za psełdo zarządzanie?
Znam klub które grają w czubie okręgówki z budżetem 35 tys. i brakiem sponsorów (kwota oczywiście na 2-3 drużyny) i dają świetnie sobie rade.Wy mając ponad 200 tys z samej dotacji to powinniście grać minimum w czele 4 ligi!Nie gadaj o kosztach sędziowie w klasie O za mecz biorą raptem 400zł x około 16 spotkań=6400 zł Transport 8-10 tys zł ,reszta kosztów (księgowość,buty,drużyny młodzieżowe,trenerzy itp.) spokojnie w kwocie 50 tys się zamykacie no chyba ze trenerzy zarabiają 5tys miesięcznie i zarząd bierze konkretne wypłaty za prace w stowarzyszeniu?
Szkoda pisać!Zmienić zarząd na ludzi z powołaniem a nie tych którzy szukają pieniędzy aby się nachapać!
Gogo
Gogo 13.09.2017, 12:28
Nie rób z siebie pajacu....cichocki kłamiesz, Nysa ma 100 koła i potrafią z dziećmi jechać na obozy ...sprzęt mieć a ty gadasz głupoty...nie można tego słuchać aż uszy bolą....
e
e 6.10.2017, 09:47
1
Hosse
Hosse 8.08.2017, 18:44
Pilke nozna w naszej gminie niszczy Pan Gorczyca...Tyle na ten temat.Jeszcze troche a wejdzie w *** burmistrzowi...
kibic
kibic 3.08.2017, 09:54
Kopalnia i Elektrownia nie pomoże? Granicy potrzebny dobry manager, a nie ktoś, kto nie ma pojęcia o zarządzaniu. Trzeba mieć pojęcie co się robi i jak się robi. Pozyskiwanie środków na funkcjonowanie klubu należy wyłącznie do Prezesa i Zarządu. Wiadomo, że środki przeznaczane przez Gminę nie wystarczają. Mamy taką ilość klubów jaką mamy. Nikt się nie zastanawia co będzie dalej, jakoś to się kręci. Dlaczego ciągle słyszymy tylko narzekanie? Nie ma co się dziwić że młodzież z niechęcią podchodzi do trenowania i dobrego grania jak nie ma motywacji. Co Granica daje tym zawodnikom, ano nic. Dlaczego Pogoń Markocice nie narzeka, Zryw Bratków tez sobie radzi, tylko Granica nie daje rady? Czy obecny Prezes czuje temat? Wypowiedzi pozostawiają wiele do myślenia-gadka o niczym. A sam obiekt na Sportowej, pamięta czasy Komuny, sektor dla kibiców woła o pomstę do nieba, brak nawodnienia murawy, gra odbywa się na skale, trawa nie koszona /ostatni mecz z Pieńskiem/, można by stado baranów wypasać. A obiekt na Białogórskiej, murawa zryta przez oszczepy i inne dziwadła. Kto nad tym panuje, kto tym wszystkim zarządza, ktoś bierze niemałe pieniądze za pełnienie nadzoru i co? Ano nic, liczy się kasa i nic więcej. A młodzież cierpi przez nieudaczników. Życzę Klubowi wszystkiego najlepszego i może w końcu lepszego zarządzającego. Do zobaczenia na trybunach.
Waldemar
Waldemar 4.08.2017, 08:58
Dźiwadło to jest ta piłka nożna. Mecze naszych polskich klubów ( legia, lech, arka ) w tym tygodniu pokazały poziom tego dźiwadła. Czemu Markocice nie narzekają pytasz ? dziwne by było gdyby mieli narzekać. Mając takie pieniadze ( dotacja 73 tys + ok. 15 tys. od sponsorów ) i to wszystko jedynie na 2 drużyny ! Pierwszy zespół z takimi pieniędzmi powinien bez większych problemów grać w 4 lidze, bo większość zespołów mogą sobie pomarzyć o takiej kasie w A klasie w jakiej Markocice grają. I jakie mają sukcesy ?? nawet nie potrafią awansować do okręgówki.... bo im w A klasie jest bardzo dobrze. Wszyscy im zazdroszczą. To jest dopiero rozbój w biały dzień. Dać im jaki inni w Polsce mają 30 tys. na A klasę to zobaczymy jacy zawodnicy będą tam grali. Na te dziwadło w Polsce idzie najwięcej pieniędzy, zabierając pieniadze na inne młodzieżowe dyscypliny sportowe, które mają ogromne sukcesy ( czerpiąc biedę w klubach ) w przeciwnieństwie do tego dziwadła, które nie mają ŻADNYCH sukcesów. 5 miejsce reprezentacji w rankingu jest jednym wielkim nieporozumieniem. Niech sobie Granica gra teraz w tej okręgówce, bo to jest obecnie jej poziom i z taką kasą jaką mają obecnie, wyjdzie im to na dobre. A co do stadionów, murawy to też nie róbmy z tego wielkiego problemu, bo to nie ten poziom piłki. Czy gdyby Granica i Markocice grali na takiej murawie jak ma Legia, Lech czy inne zespoły z ekstraklasy to nasze druzyny z Bogatyni grałyby lepiej ???? według takiego piłkarskiego myślenia pewnie od razu awansowaliby do 1 ligi. To nie murawa gra tylko zawodnicy ! W Bogatyni niech się rozwijają inne dyscypliny sportowe, które chociaż godnie reprezentują Bogatynie nie tylko w całej Polsce, ale i poza nią odnosząc sukcesy. A nasze piłkarzyki z Granicy i Markocic mając najwięej kasy reprezentują dno kompetne, więc dać sobie najlepiej z tym spokój i będzie najlepiej. Albo niech zjedzą snikersa i przestaną gwiazdożyć.
e
e 6.10.2017, 09:47
1
Focik
Focik 5.08.2017, 09:28
Dziwadło na obrzeżach gminy zaspokoiłoby potrzeby piłki kopanie w całej gminie. O dachach naprawianych nie wspomnę.
DlaFocika<3
DlaFocika<3 9.08.2017, 23:44
Drogi Fociku - jesteś w błędzie ! Tam nie ma grosza z publicznej kasy !!! Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd, jeśli to możliwe ...
Hawranek z Zittau
Hawranek z Zittau 6.08.2017, 21:46
Fakt to coś na Trójstyku to dziwadło. Proporcje mają się nijak do zasad w sztuce figuralnej.Gość na krzyżu ma nieproporcjonalny tułów i ręce w stosunku do ramion krzyża. Wygląda to nie tylko śmiesznie, ale humorystyczne. Brakuje tabliczki darczyńców .Ta mówiąca o 1050leciu chrztu tę śmiesznych dopełnia.
kibic
kibic 4.08.2017, 11:48
Masz rację, kwoty przeznaczane na Markocice czy Granicę są niewspółmiernie rozdzielane, ale to tylko wyłączna wina Samorządu. Powinny być proporcjonalne podzielone, w zależności od poziomu piłki jaki reprezentują. W Granicy jest kilka drużyn i to wszystko kosztuje, na Markocicach dwie, a kasa niemała. Dlaczego taki Zryw Bratków ma połowę kasy co Markocice? Czyja to wina? Samorządu! (Np. na Motokros kasa płynie strumieniem, dla kilku amatorów, a reszta musi obyć się ze smakiem.) Tak to już u nas wygląda. A inne dyscypliny-są, rozwijają się, ale nikt tego nie zauważa, aby ich wspomóc i dać radość dzieciakom. Nasza Gmina jest na tyle bogata, że powinna postawić na sport młodzieżowy, ale nikt mądry tym wszystkim nie zarządza żeby na to wpaść i pomóc finansowo (bo na tym się nie zarobi) i tu jest problem. Pozdrawiam i mam nadzieję że już niedługo (za ponad rok) wszystko się zmieni i Naszą Gminą będą zarządzać prawdziwi menagerowie.
Waldemar
Waldemar 4.08.2017, 13:45
Jest dokładnie jak piszesz. Ale dopisze tez jeszcze jedna rzecz. Dlaczego tez nie które kluby otrzymują dotacje od samorządu skoro robią to wyłącznie dla swojego zysku pobierając nie małe pieniądze od rodziców. Takie kluby od samorządu powinny dostawać 0 zł. Są to czysto komercyjne kluby. Pozdrawiam serdecznie

Pozostałe