Notoryczny złodziej zatrzymany

  • 31.07.2017, 14:04
Notoryczny złodziej zatrzymany
Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże akcesoriów samochodowych, słodyczy oraz paliwa z jednej ze stacji paliw w powiecie zgorzeleckim. Zatrzymany za kradzieże odpowie przed sądem, gdzie grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim okresie czasu do zgorzeleckich policjantów trafiały liczne zgłoszenia o dokonywanych kradzieżach na jednej ze stacji paliw w powiecie zgorzeleckim. Policjanci kryminalni pracujący nad tymi sprawami, szczegółowo analizując zapis monitoringu, ustalili podejrzewanego o kradzież.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze zgorzeleckiej grupy NYSA, zatrzymali 29 – latka, który jak się okazało, był już w przeszłości notowany w związku z różnymi zdarzeniami.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał łącznie 9 zarzutów kradzieży akcesoriów samochodowych, słodyczy, a także paliwa. Pokrzywdzeni oszacowali straty na blisko 10 tysięcy złotych.

Mieszkaniec Zgorzelca przyznał się do zrzucanych mu czynów. Teraz odpowie przed sądem, gdzie za kradzieże grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Zgorzelcu

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe