Szkoda Gadać odc. 66

  • 14.07.2017, 10:06
Szkoda Gadać odc. 66
Szkoda Gadać odc. 66

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WiWaldi?
WiWaldi? 29.07.2017, 14:47
Olu, skoro szkoda gadać, to po co gadasz?
C. Olo
C. Olo 30.07.2017, 14:05
Wiesz dlaczego jest jak jest w Bogatyni. Doją nas i skubią publiczną kasę wszelakiej maści grupy cwaniaków. Począwszy od rowerzystów, tenisistów, wędrowców,odkrywców. Szczególne miejsce ma ochronka dla koni. Pytanie. Ile koni jest użytkowanych w Bogatyni i okolicy. Z kąd i po co odpowiedź sobie pojawia się schronisko dla koni.
Uprawiam turystykę pieszą czy rowerową to za swoje.
Dofinansowanie do wycieczek nie powinno mieć miejsca z wyłączeniem szkół i placówek. opiekuńczych. Żenujące jest wyciąganie kasy. Jedziemy do Warszawy i pod krzyżem fota, a my znicz za kilka złotych.To nie jest promocja gminy to zwykłe łupienie publicznych środków.
Wi Waldi
Wi Waldi 31.07.2017, 21:28
Ciekawe sytuacje opisujesz Olo.
Z tymi wycieczkami to rzeczywiście masz rację. Nie każdy może się zapisać do BOG-Turu (nie każdy zresztą chce). Urząd Miasta sponsoruje pewne organizacje, a samotne wilki skazane są na radzenie sobie samemu. To niesprawiedliwe, ale z drugiej strony Gmina musi coś robić dla mieszkańców albo przynajmniej stwarzać pozory.
C. OLO
C. OLO 1.08.2017, 15:53
Gmina musi coś robić dla mieszkańców albo przynajmniej stwarzać pozory.
Urzędnicy odpowiedzialni za to,, coś "mają finansować imprezy dla mieszkańców. Mieszkańców jako podatników ich dzieci i młodzieży. Nie dla grup wzajemnej adoracji. Te prywatne ekipy udając stowarzyszenie lub jak zwał tak zwał finansować się powinny z kieszeni prywatnych. Podtrzymuję to co wcześniej napisałem. Bawimy się za swoje. Obecnie są wysokie temperatury. Czy pomyślał ktoś o basenach w których można by się chłodzić. Nie muszą być ze stali nierdzewnej. Tymczasowe. Takowe są w niemieckich miejscowościach. Kilka lat temu był taki w rynku w Ostritz. Obecnie być może też. Jak ktoś takowy spotkał niech napisze.


Ciekawski Olo
Ciekawski Olo 27.07.2017, 21:51
Dziś w mediach pojawił się Nevis o jednej z fundacji. MSWiA zarządzał rozliczeń od 2015 roku. Mam ciągle nadzieję, że zarząd funfacji(o ile takowy jest) z Markocic będzie szybszy niźli urzędnicy z MSWiA.
Ciekawski Olo
Ciekawski Olo 16.07.2017, 22:13
Czy to nowe nabytki znanej wypożyczalni zwierząt z Markocic. Kiedy zarządca fundacji przedstawi publiczne rozliczenie środków. Obiecał, a jeżeli w natłoku codziennych spraw umknęło, to przypominam. Pan W. tak ochoczo obiecał środki to może prosi o upublicznienie.
C. Olo
C. Olo 31.08.2017, 21:25
Panie prezesie fundacji z Markocic proszę podać gdzie znajdę rozliczenie darowizny i wydatki.
Obiecałeś, obiecał, obieca, obiecuję.
A ja czekam
Obserwator
Obserwator 5.09.2017, 11:01
Znalezione w sieci,!
Polecam organizację działalności charytatywnej w formie fundacji. Znajoma prowadzi taką od 23 lat, rocznie ma 1,5- 2 mln czystego zysku. Nie prowadzi księgowości, pisze bzdurne sprawozdania, jako organizacja pożytku publicznego, których nikt nie weryfikuje. Żadnych kontroli, skarbowych, ministerialnych itd.
Znaki czasu czy znaki zapytania?

Pozostałe