×

Pod Lupą Wojciech Ilnicki

  • 13.07.2017, 13:44
Pod Lupą Wojciech Ilnicki
Pod Lupą Wojciech Ilnicki

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taori
taori 14.07.2017, 22:18
Ten człowiek ma duży problem- poza parciem na szkło lansuje się jako rzecznik wszystkiego i wszystkich t.j. kopalni, elektrowni, PGE, ministerstw i diabli wiedzą kogo jeszcze. Poza tym powtarza jak mantrę slogan "ekoteroryści" nie zdając sobie sprawy czym jest kopalnia dla tutejszego środowiska. Zapraszam do lektury pomiarów środowiskowych na terenie osiedla Zatonie, gdzie przez cztery miesiące poziom zapylenia przekroczył normę roczną, ale, co tam slogan ekoteroryści wszystko tłumaczy. Jestem zdania , że takich ludzi z reputacją nie powinno się zapraszać do mediów publicznych. Kwestie związkowe pozostawiam związkowcom kopalni.
Jasiu
Jasiu 14.07.2017, 08:55
https://vod.pl/progr… , ten wojtek to jeden z odpowiedzialnych, za to co się dzieje w Bogatyni
Nauczyciel
Nauczyciel 13.07.2017, 23:11
Populistyczny bełkot bez znaczenia ......
Zatroskany
Zatroskany 13.07.2017, 22:42
Mówią na mieście, że popularność Przewodniczącego w związku spada i nie jest taki mocny jak kiedyś. Widocznie słabych ma doradców wokół siebie ..... ?
Komentator
Komentator 13.07.2017, 22:40
Żeby w moim zakładzie były takie problemy jak w Turowie to bym się cieszył a nie narzekał jak ten związkowiec. Oderwany facet od rzyczywistości czy co ?
Pracownik
Pracownik 13.07.2017, 22:29
Ludzie dobrze, że się zmienili rządzący w naszych zakładach bo inaczej to byśmy razem ze Związkowcami na taczkach wyjechali poza Zakład .....
Pesymista
Pesymista 13.07.2017, 22:26
Żeby się wypowiadać o osuwisku to trzeba mieć pojęcie Panie Przewodniczący ....
Krytyk
Krytyk 13.07.2017, 22:23
Gada jak w PRL-u, a przecież w Elektrowni i Kopalni są Dyrektorzy z charyzmą i nie potrzebują już pomocy Związków jak w poprzednich ekipach rządzących, które im jadły z ręki. Pan Ilnicki to widzi i promuje się jak może ...............
Obiektyw
Obiektyw 13.07.2017, 22:17
Panie Przewodniczący trochę skromności. Przypisuje Pan sobie wszystkie sukcesy, a gdzie pozostałe Związki Zawodowe w Turowie ? Jest Pan nieomylny, wszech wiedzący i najmądrzejszy a wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia. Popularność Panu spada w Kopalni to najlepiej ją podnieść poprzez ustawiane wywiady i reportaże. Ludzie już się na tym poznali i chwały Panu one już nie przyniosą. Mam nadzieję że najbliższe wybory to obnażą .....
genek
genek 13.07.2017, 21:52
Kto tak naprawde ma szanse dostac sie do p.przewodniczacego z problemem ???? Odpowiem nikt !!! Bo albo go nie ma lub w swiecie najzwyczajniej nie ma czau pochloniety waznymi sprawami --- lapa w gore jegomoscie jak jest inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaśko
Jaśko 13.07.2017, 21:37
Dobrze gada.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.07.2017, 21:15
Pani redaktor nie przyszło do głowy by spytać p. Ilnickiego, co słychać w będącej pod nadzorem szacownego gościa spółce komunalnej BWiO. Czy spółka się rozwija? Czy finansowo odbiła się od dna? Jak ocenia pracę dyrektora spawacza? Czy sytuacja finansowa spółki pozwala na terminowe pobory gratyfikacji za ,,pracę" w radzie nadzorczej? No i co - Ja sam Wojciech Ilnicki wniosłem do spółki? Jakby co, to wdzięczny będę za jakiś mały komentarzyk Panie Wojtku.
Członek S siam siam siam
Członek S siam siam siam 13.07.2017, 20:19
I znowu ponosi ss komandera z kopalnii jeszcze nie dawno robił rozrube na imprezie i Wszystkich zwalniał z pracy a teraz im wszystko daje
Pan ,,ja siam'' się już powoli zatraca w swoich kłamstwach Ten czlowiek nie powinien nigdy zostać przewodniczącym mam nadzieję że ludzie z jedynych slusznych związków to w końcu zrozumieją bo przeciesz nie są mu potrzebni bo on siam wszystko robi.

Ale nieszczęście wladza topnieje i noze wróci zwijac kable na odkrywce oczywiście on siam
"Ucho Prezesa"
"Ucho Prezesa" 13.07.2017, 19:08
Na wstępie przepraszam że wcześniej nie dodałem komentarza ale nie mogłem opanować ataku śmiechu po wysłuchaniu wywiadu. Przypisywanie sobie tych wszystkich zasług jest delikatnie mówiąc nadużyciem Pana Prezesa......przepraszam Przewodniczącego
Igor
Igor 13.07.2017, 19:04
Grunt to sie dobrze sprzedać, a ciemny lud to kupi .....
Facet z "eski"
Facet z "eski" 13.07.2017, 18:53
Po co Dyrektor Kopalni i Dyrektor Elektrowni,po co minister Tchorzewski,po co minister Rafalska,po co rząd tego Kraju nikt wam tyle nie da ile Wojtek obieca. Ps. Panie Wojtku Prawo Geologiczne i Górnicze określa Organ Koncesyjny dla odpowiednich kopalin a nie ścieżkę koncesyjną,warto poczytać. Kampania jednego faceta.....gdzie w tym wszystkim ludzie którzy w tej firmie o to zabiegają. Prezes Zawadą...Dyrektor Sondaj....Dyrektor Frąszczak....ja załatwiłem ,ja byłem ,ja ja ja i ja trochę to żałosne.

Pozostałe