×

Pod Lupą Mirosław Nowak

  • 5.07.2017, 09:24
Pod Lupą Mirosław Nowak
Pod Lupą Mirosław Nowak

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jancio Wodnik
Jancio Wodnik 24.07.2017, 20:01
W najbliższych kilkudziesięciu godzinach przewiduje się w Polsce południowo-zachodniej znaczne opady. Nawet do 100mm/m2. Co na to rzeka na odcinku granicą z Czechami do most ,, u Arsana".
Czesi medialnie i technicznie są w pogotowiu.
Pan radny W niech zaparkuje na wszelki wypadek na Alasce. Historia lubi się powtarzać.
Kilka mogiłka
Kilka mogiłka 19.07.2017, 22:21
Jako że to teraz język obowiązujący więc zamknijcie zdradzieckie mordy!
Mika
Mika 16.07.2017, 09:26
Kolejny wytrawny bogatyński intelektualista. Jakie otoczenie tacy i intelektualiści.
Mieszkanka kopaczowa
Mieszkanka kopaczowa 14.07.2017, 10:14
Pan Mirek zapomnial o ludziach z kopaczowa. Liczy sie tylko prywata. El komendanto z zarobkami 15 tys i zona kierownik w wodociagach . Lud tego nie kupi panie soltys
Kovalsky
Kovalsky 23.07.2017, 23:20
Gdyby pan Mirek chciał pamiętać o mieszkańcach Kopaczowa to połowa (męska) wsi byłaby przez parę lat nieobecna Słomiane wdowy uprawiałyby cebulę bo na Biedronkową niemiały by kasy..
Poraj
Poraj 20.07.2017, 22:07
Pan Mirek był kawalerem brać go było za rękę a nie ukrywać się w chałupie. Byłabyś conajmniej kierownikiem, a teraz żal do bardziej odważnej. Pozostał wieniec dożynki do uplecenia masz szansę zabłysnąć.
Asaa
Asaa 15.07.2017, 10:31
To wszystko za zaslugi dla AG .Sam nic by nie osiagnal ! Pijawka jak inni .......
mieszkancy
mieszkancy 9.07.2017, 11:12
-kamery ? jakie kamery ? permanentny zanik wizji,nic nie widać ,nic nie można się dowiedzieć !
-psy,to jak mówia przepisy, zadanie gminy - brak zatrudnionego hycla ,brak przetargu na stanowisko,brak działania rady,burmistrza ...
reszta jak w tv ,okrągłe zdania rzecznika policji ...sorry teraz SM
Podmostek
Podmostek 9.07.2017, 14:04
Statystykę proszę. Ile za co. Jaka prewencja. Gdzie potencjalni turyści mogą się o..ć. Dla psów gazony z kwiatami. Dla człowieka murek lub krzyczek a za krzaczkiem Pan z mandatem.
Ryg
Ryg 9.07.2017, 14:45
Adresat pytan nie ten...

Pozostałe