Radny Kawecki głosował tylko za siebie

  • 27.06.2017, 13:12
Radny Kawecki głosował tylko za siebie
26 czerwca przed pierwszą sesją Rady Miejskiej został podjęty temat „nielegalnego” głosowania jednego z radnych. Radny Piotr Kawecki miał głosować za siebie i dwóch innych radnych. Jak się okazało radny nie głosował za swoich kolegów, lecz usunął tylko karty z czytnika.

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piroman
Piroman 3.07.2017, 22:22
Zarośnięty to budynek wydziału komunikacji i s/obywatelskich.
Donek
Donek 3.07.2017, 21:48
Rzeczywiście!!! teren OPS zarośnięty!!!! jeszcze trochę budynku nie będzie widać!!!!
Zbigniew
Zbigniew 29.06.2017, 14:04
Wpadki się zdarzają,i oby było ich jak najmniej. System wartości , to postawy i zachowania wobec piętrzących się wokół nas problemów. Pan Kawecki doświadczył kolejnej, i mam nadzieję ostatniej lekcji, w trudnej zresztą transformacji ustrojowej i społecznej państwa.W tej sytuacji trudno jest o sytuacje komfortowe - by mieć poczucie, że zjadło się torcika , i nadal to ciastko tortowe się posiada.Prawda w cale nie znaczy, że jest sprawiedliwość i przestrzega się prawa. Życie uczy pokory, ale to przychodzi z czasem. Czasem zbyt późno. A w przypadku znanych mi wielu osób sprawujących funkcje publiczne w ogóle. Ważne, by nie robić z własnych pleców trampoliny, lub dupokrytki innym. Niestety często tak się dzieje, bo brakuje nam wiedzy, świadomości, i odwagi. Gorzej jak jesteśmy beneficjętem fantów, które nas ubezwłasnowolniają , i nie pozwalają powiedzieć, że w tej sprawie mam akurat własne, i inne zdanie. Wiem, że w trakcie sesji absolutoryjnej próbował Pan, ale niech pana to nie zraża. Niech Pan zmienia siebie i innych na wszelkich możliwych płaszczyznach. To nie jest łatwe. Ale skoro chce Pan współzarządzać gminą, to musi Pan nauczyć się zarządzać samym sobą.Pozdrawiam
Nonstop
Nonstop 28.06.2017, 22:53
A córci gdzie prace załatwił? w podległym gminie OPS- ie , zarośniętym wokół chwastami i śmieciami
Clark
Clark 3.07.2017, 16:16
Chyba teren nie może być "zarośnięty" śmieciami. A z tego co wiem to jego córka pracowała tam za nim jej ojciec został radnym
Grześ
Grześ 4.07.2017, 20:29
nie pracowała nigdzie, zarabia miesięcznie najwięcej w OPS się i nic nie robi, tatuś już jako radny z PiSu będąc lojalnym wobec Grzmiela załatwił córce posadkę, bez kumoterstwa oczywiście!@
oludziecowygadacie
oludziecowygadacie 29.06.2017, 12:14
Jaki by nie był, wyciąganie spraw rodziny pomawianej osoby to szczyt chamstwa i prostactwa...
janno
janno 28.06.2017, 20:39
kawecki to zwykły lizus grzmiela, czerpie korzyści z tego tytułu, a nieudolnie próbuje udawać świętego, zwykła szuja, powinna zająć się nim prokuratura ( szemranymi interesami na firmę zięcia też)
antoś
antoś 28.06.2017, 18:54
Panie Kawecki by się Pan wstydził robić takie wały. Żenada.
Obywatel z gminu
Obywatel z gminu 27.06.2017, 16:59
Obejrzałem klatka po klatce.
Do Pana panie kierowniku rady kieruję opinię na ten wybryk Pana Kaweckiego.
Podczas głosowania na stołach nie powinno być kontenerów z wodą, termos z kawą, ani innych zasłaniając czytnikiki przedmiotów. Taki bałagan jak u was można określić jako celowe działanie mające utrudnić wyjaśnianie właśnie takich wątpliwości. To nie imieniny to podejmowanie ważnych spraw i wydatków naszych pieniędzy. Padły wielkie słowa pod waszym adresem jakie dobro czynicie, ale są wredne siły które was szkalują.
Pan Kawecki postąpił nie właściwie. Sięganie łapkami nie do swojego czytnika powinno być zgłoszone przed głosowaniem nie w trakcie. Można domniemywac, że to stosujecie panowie często i u niektórych z Was stało się nawykiem.
Nazwiska nie podaję ale i tchórz nie jestem. Na czołówce filmu jest twarz pana radnego co biegł do tv bo krzywda mu się działa. Czy wyjaśnił raczej nie. Czy można mu ufać?


Pozostałe