Plewili, kosili i zbierali śmieci

  • 12.06.2017, 15:25
Plewili, kosili i zbierali śmieci
Wszyscy, którym nie obojętna jest czysta ziemia spotkali się w sobotę na akcji społecznej sprzątania świata. W najbardziej potrzebujące porządku miejsca gminy wyruszało blisko 100 osób.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Samiczka
Samiczka 21.06.2017, 17:40
Wycofany bo jak zawsze Ci dwaj p......głupoty,sam wódz kazał zresztą to całe art radio to taka polityczną kloaka Bogatyni
ewa i jola
ewa i jola 20.06.2017, 10:35
my kobiety z bogatyni,uważamy że to Stelka powinna ogarniać sprzątanie w bogatyni.osobiście kibicujemy takim inicjatywom.nie rozumiemy dlaczego artradio jest przeciw.wywiad z wiśniewskim i nawrockim został wycofany
słuchaczka radia
słuchaczka radia 20.06.2017, 20:49
jak wycofali ? słyszałam ten program w naszym radiu w ubiegłym tygodniu chyba to była środa popołudniu , o co chodzi?
sensorgabibeti
sensorgabibeti 19.06.2017, 18:36
ho ho ho ... zebraliśmy się tu po to ,aby ustalić narrację,wspólny front i jedność : te prezesy,długi,skok na kasę to wina "opozycji" , "pseudo opozycji " i tych co mają zwyczaj myśleć co nam jest obce z definicji !
sensor
sensor 19.06.2017, 13:27
wspaniała praca na rzecz mieszkańców.
gabi
gabi 19.06.2017, 13:20
zwariowana pseudoopozycja,śmierdzące leniuszki.
beti
beti 19.06.2017, 14:35
strzał w sedno; nic dodać, nic ująć!!!!
mieszkanka Bogatyni
mieszkanka Bogatyni 18.06.2017, 15:41
ludzie dla ludzi coś zrobili,a głupia,bezradna opozycja atakuje na ślepo.
Śmiech na sali
Śmiech na sali 18.06.2017, 17:55
Ludzie ludziom śmiecą.
Człowiek człowiekowi śmieciem.
Taki lament jak twój jest w jednej z piramid i w grobowcu Tutanchamona.
Opozycja ma ten przywilej by wyrazić opinie o działaniu nieudolniej władzy.
Ty głupio to odbierasz. Jeśli dla ciebie rozumne działanie jest w zbieraniu śmieci. W mieście gdzie prezes odpowiedzialnej firmy. Epatuje miesięcznym dochodem co 20 emerytów ze starego portfela. To swoje żale skieruj do tej,,, ciężko pracującej"
Dodek
Dodek 16.06.2017, 17:15
Doda,a idż Ty w piz....uuuuu.
Doda
Doda 15.06.2017, 01:12
Jurek a idz Ty w ......
JUREK
JUREK 15.06.2017, 01:09
Panie Jurku Bogatynia pamieta strajk za kubełek kurczaka w KFC. ŻAL!!!
Andrzej
Andrzej 15.06.2017, 01:04
Pozdrawiamy Darka Sz. Ps. Czarna Mamba jesteś zwyciezcą !!! ha ha ha
PYTAM
PYTAM 13.06.2017, 11:14
Skąd takich ciemnych baranów biorą ?!
GPO kasę bierze,pytam za co ?
Radny i burmistrz robią szoł - a kto i kiedy rozliczy "panią" prezes Gosk ??? 336 tysięcy rocznie - to SKANDAL !!!
BABSZTYL NIE MA ŻADNYCH PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH ,ŻADNYCH POMYSŁÓW - GDZIE RADA NADZORCZA ,GDZIE WŁADZE ... UKŁADY I MAFIA !!!
Waldi
Waldi 13.06.2017, 08:37
Czyżby zaangażowanie burmistrza i jego zastępczyni nie warte było podziękowania za udział w ,,Wielkim Sprzątaniu" panie Wiśniewski? Sesja zdjęciowa burmistrza z miotłą i lakierkach obniżyła wizerunek całej akcji, a Pana wypowiedź potwierdziła jedynie, że władze nie zadbały należycie o porządek w gminie. Prawda jest taka że pan do tej władzy też należy. Liczę na to, że zabierze pan publicznie głos jako radny w sprawie zleceń i obowiązków GPO w ramach zawartej umowy. Pozdrawiam jednocześnie szeregowych pracowników GPO, których to praca nie jest wcale lekka, przyjemna i niekoniecznie dobrze wynagradzana, w kontekście bardzo wysokich zarobków p. Prezes Gosk.
janek
janek 13.06.2017, 07:48
Powinniście mocniej nagłśniać takie akcje.tez bym poszedl.
Pelagia
Pelagia 13.06.2017, 07:45
Byłam na tej akcji.Praca trochę ciężka.Ale za to było sympatycznie.
SWIL
SWIL 13.06.2017, 00:07
Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych,Stowarzyszenie "DOLTEX",Stowarzyszenie "Igła z nitką",KS"Zryw Bratków",RO 3,RO 4,Bractwo Ziemi Bogatyńskiej,składają na ręce przedstawicieli Bogatyńskich PSB MRÓWKA,serdeczne podziękowania za wsparcie przy "Wielkim sprzątaniu Bogatyni.Za inspirację i czynny udział dziękujemy szefowej TVK Bogatynia.

Gustaw
Gustaw 13.06.2017, 00:11
wspaniała inicjatywa.Panie Jerzy proszę dać znać jak będzie jeszcze raz coś takiego.
Jerzy Wiśniewski
Jerzy Wiśniewski 12.06.2017, 23:20
Serdecznie dziękuję wszystkim,którzy poświęcili sobotnie przedpołudnie na wspólne sprzątanie w gminie Bogatynia.Szczególne ukłony należą się tym najmłodszym i tym najstarszym.
Tymon
Tymon 12.06.2017, 23:36
To my dziękujemy p. Jurku
Waldi
Waldi 12.06.2017, 22:51
Panie Wiśniewski żeby nie strzępić nadaremnie języka proponuję radnemu zapoznać się z umową zawartą pomiędzy urzędem, a GPO i zorientujesz się człowieku ,że opowiadasz bzdury. Tak nawiasem to możecie panią Stelkę cmoknąć tam gdzie słońce nie dochodzi. Właśnie unieważniono przetarg na realizację zadań wynikających z Ustawy śmieciowej więc droga otwarta do złożenia konkretnej oferty przez MZGK lub Stowarzyszenie które pan reprezentuje. Jak pan sam widzi łatwiej jest zrobić pokazówkę, aniżeli wdrożyć konkretny program estetyki i utrzymania czystości w gminie. A może o to właśnie chodzi?Bo taka jest właśnie Wasza strategia na populizm i demagogię.
Zuzanna
Zuzanna 12.06.2017, 23:35
Drogi Waldi ty to dopiero spadles z księżyca. To na jakiej podstawie GPO zbiera odpady? Na piękne oczy? Kto placi spółce? Jakas umowa zatem obowiązuje. Wskazuje Ci zatem zgłębić temat. Istnieje pojecie w prawie zamowien publicznych zlecenie z tzw. wolnej ręki.
Eldorado
Eldorado 12.06.2017, 22:33
Alternatywy 4 bis, & MIŚ.
... Konie czy konie mnie słyszą,,? Koni nie było nawet tych z firmy Maja. Naczelny woźnica niedomaga. A tak pięknie się układ zapowiadał. Jest nadzieja w radnym W. On na wszystko ma antidotum. Szopka zima szopka latem. Teraz czas na Miedziankę. Wszyscy do koryta.
Kacper Januchta
Kacper Januchta 12.06.2017, 22:30
no i znowu tym z pseudo-opozycji nie podoba się zaangażowanie mieszkańców.Najlepiej to siedzieć w domu i dopiepszać się do ludzi którzy pracują nie tylko dla siebie.Wypisują bzdury i ukrywają się pod pseudonimami.
Fgggghhhjtreww
Fgggghhhjtreww 15.06.2017, 09:33
Zaangaxowanie pokaz w rozliczaniu wladzni,gdzie kasa,ile pozyczek,ile zarabiaja prezesi itp
aaaaaaa
aaaaaaa 12.06.2017, 22:30
https://pl-pl.facebo…
Kol
Kol 12.06.2017, 22:16
10 ton śmieci!! a ile w tym sudafenu????
AAAAAAAA
AAAAAAAA 12.06.2017, 18:37
Radny i vice burmistrz pokazują sprzątając,że nie będą sprzątać za GPO ! HMMMM CIEKAWA KONCEPCJA ...
A GPO CZYJE,POD CZYIM NADZOREM,Z JAKIEGO BUDŻETU ??????

Pozostałe