×

Aleja Żytawska będzie dłuższa

  • 9.06.2017, 11:36 (aktualizacja 09.06.2017 11:40)
Aleja Żytawska będzie dłuższa
Targowisko miejskie tzw. „Berlinek”, ma być przeniesiony za rzekę na ul. Kościuszki a w miejscu targowiska ma powstać miejsce rekreacyjne.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polakmaly
Polakmaly 13.06.2017, 22:58
Coś mi zalatuje tutaj grubszym wałkiem na kasę. Zwróćcie państwo uwagę na wyciszony temat sławnej willi Prebischa. Jeszcze nie dawno spece od naszych pieniędzy chcieli na to wydać 2mln 400tys zł.Pilnujmy tego bo byłoby to przekrętem na dużą kwotę. Są ludzie którym marzy się kawiarenka za taką kasę jako miejsce rekreacyjne.
Znowu
Znowu 10.06.2017, 11:47
Jasne! Przed wyborami wszystko raptem beda robic. O przeniesieniu rynku slyszalam juz z 50 lat temu haha. Do tej pory nie moga przenieść :-))
Dr. Cichot
Dr. Cichot 10.06.2017, 08:29
Trud zostanie nagrodzony. Unter der Zittau Aleeie dochodzą do sklepu z gumiakami pewnej sklepikarki. Ty mi krzyż na granicę.. Ja tobie przedłużę do sklepu ulicę.
Asika
Asika 10.06.2017, 08:28
A może za Zatonie byście się wzięli,ponaprawiali w parku ALTANKI i ŁAWKI.! A gdzie u na kwiatki,STRAŻ MIEJSKA niech się weźmie za ten syf MEGAWAT wizytówka ZATONIA.Drzewa wielgachne strach do parku wejść.A nasz wielce RADNY ma wszystko w d....po towar jeźdź.Zobacz gamoniu co w Trzcińcu robi RADNY,nie wyjdzie z Urzędu jak na mieszkańców sprawy nie postawi.A u nas SSSSSSSSSSSSSSSSSyf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ujkol
ujkol 11.06.2017, 09:28
1, Weźcie, zróbcie...a co to - koncert życzeń ?!
2,"STRAŻ MIEJSKA niech się weźmie" ..SM to nie GPO !
3. Wasz radny - wasz problem - po uj go wybraliście !
4,Syf sami robicie ,,, to skąd ten lament ???
Gosc
Gosc 10.06.2017, 08:06
Mam pytanie do pana Burmistrza gdzie bendziemy my mieszkancy bloku Izerska stawiac samochody jak zabierzcie plac na targowisko zastanowil się ktos
Jedenzwielu
Jedenzwielu 9.06.2017, 16:56
Miejsce rekreacyjne.
Znowu bzdet.Park to miejsce do s...nia dla psow? Pasaż zwany tramwajem to....wg ciebie co?.Sklep Biedronka to kaplica pogrzebowa? Rekreacja to kreda na asfalcie i gra w klasy. Może miłosciwie nam panujacy krzyż postawi wraz z Nielękajacymi się i Złozwycięskimi hufcami.Najlepiej postawić pręgierz lub dyby dla przestrogi .Kara.byłaby np.za niezapłacone rachunki.
asdfghj
asdfghj 11.06.2017, 09:23
od krzyża to się od.....l ! pręgierz jak najbardziej !!!!
Ateista
Ateista 11.06.2017, 13:14
chamskie odzywki puszczacie a rozważe nie.Osiagacie poziom idioty pod nickiem powyżej
wonzateistami
wonzateistami 11.06.2017, 19:17
Nie pij tyle bo błędy robisz !
Lepiej jakąś książkę przeczytaj !
Jeżyk
Jeżyk 12.06.2017, 17:29
Jedyna jaką ostatnio przeczytałeś to instrukcja używania bejsbola.
deżek
deżek 12.06.2017, 18:19
Z kim ty gadasz? Skąd wiesz ,że takowa instrukcja jest ? Czytałeś ?
Ateista
Ateista 11.06.2017, 22:41
W 1933 roku doszedł do władzy facet (Niemcy)ktory też miał swira na czystość wypowiedzi. Najpierw spalił im książki, a później puscil z dymem tych co robili błędy.
fghj
fghj 12.06.2017, 08:00
" też miał swira na czystość wypowiedzi" - taaak,a w USA biją murzynów...
Ciapaty
Ciapaty 12.06.2017, 14:00
Z braku murzynów kogo będziesz lał. Jak ciebie rozpoznać by omijać z daleka.
haaaaaaaa
haaaaaaaa 12.06.2017, 14:10
Kaleczysz język polski,mało kumasz ...
lkjhgfd
lkjhgfd 9.06.2017, 15:26
Skąd ta moda na akcentowanie pierwszej sylaby - tego "hadko" słuchać !

Pozostałe