Sobota na sprzątanie

  • 7.06.2017, 16:02 (aktualizacja 07.06.2017 16:04)
Sobota na sprzątanie
W najbliższą sobotę bogatynianie ruszają w teren sprzątać miasto – to społeczna akcja zorganizowana przez tutejsze stowarzyszenia.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Goytr
Goytr 8.06.2017, 21:55
Niech Stelka zatrudni więcej osób do sprzątania, koszenia ale nie za śmieszne pieniądze!!!!! sama potrafi zgarniać 30tys miesięcznie to ludziom niech tez godziwie płaci bo to ciężka fizyczna praca, w upale, w mrozie, w deszczu. Teraz ludzi zachęcają do sprzątania!!??? TO JEST ŚMIECHU WARTE!!!!!!
Zbyniu
Zbyniu 8.06.2017, 21:24
Stelka 30 tysi bierze na lape.A inni maja sprzatac pff..Kolejne przedsiewziecie pani Malgosi Wisniewskiej kobita widac stara sie mocno o nasza kochana gmine jak nie z droga to z sprzataniem wiecej takich ludzi ma pani moj glos w nastepnych wyborach.
akuku
akuku 8.06.2017, 17:56
Gdyby GPO robiło co potrzeba ,gdyby burmistrzunio i spółka nie zafundowali nam REVITY,gdyby nie dawano nierobą kasy ,gdyby nie umarzano zaległości nygusom to może ... a tak beneficjenci tego cyrku /stowarzyszenia i cwaniacy / niech sami zbierają !
Harypoorter
Harypoorter 8.06.2017, 10:13
Ludzieeewe to casting na pracownika. GPO. Osobnik naganiacz frajerów ma parcie na szkło.
Zen
Zen 8.06.2017, 09:00
Stelka miesięcznie 30tys a ludzie mają sprzątać
Norbert Stec
Norbert Stec 7.06.2017, 22:59
deklaruje przyjście ze swoją córką.
Jurgen
Jurgen 8.06.2017, 13:30
Deklaruję przyjść a co ze sprzątaniem?
Giepeowiec
Giepeowiec 7.06.2017, 22:40
Stelki nie będzie.Stelka liczy swoją kasę . Zajmie jej to trzy dni.
Gustaw
Gustaw 7.06.2017, 20:24
A pani Stelka będzie?
zamiatacz ulic
zamiatacz ulic 7.06.2017, 20:41
nie bedzie
Ad rian
Ad rian 7.06.2017, 16:58
Pani 333 tysiące dofinansowanie do imprez zafundować. Z kasy firmy a jakże.
Miałem mrówki w domu. Żadne środki nie działały. Kolega mi podpowiedział.
Rozstaw po kątach fotografie HN. Po trzech dniach nareszcie spokój. Z kąd zdjęcia. Pełno ich na forach bogatyńskich.Ja rozstawiłem foty w czapie Mikołaja.
azxxx
azxxx 8.06.2017, 11:17
to " Z kąd" razi ... po zatym 100% !!!!
336 tysięcy - to może ogarnąć całe miast !!
Antek
Antek 8.06.2017, 19:49
Dałeś się złapać. W necie to podstawowy trick na chwilowe zainteresowanie. wpisem.
Archeo
Archeo 7.06.2017, 16:22
Wieczny kandydat na radnego za miotlę chwyta i plac pks posprząta.

Pozostałe