Łatanie dziur c.d.

  • 5.06.2017, 15:09
Łatanie dziur c.d.
Zaczęli 10 dni temu i nie zrobili nawet 1 kilometra. Rozkopali i pozostawili bez zabezpieczenia za to dużo więcej. Droga powiatowa z Bogatyni do Opolna nadal wygląda jak szwajcarski ser.

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gdzie
gdzie 8.06.2017, 18:10
Ja pitole ! Doopokracja w całej krasie - radni mundrzy,elokwentni,zatroskani... co jeden/a/ to lepszy ubaw ! Gdzie podziali się ludzie wykształceni / nie mylić z posiadaczami dyplomów za jajka ,kury itp / !!!
paprota
paprota 8.06.2017, 13:35
Ludzie na budowie!!!brawo :D szkoda, że dopiero po interwencji
Henek
Henek 8.06.2017, 12:29
Gosiu jesteś duża dziewczynka, i jak tak dalej pójdzie to możesz zostać matką chrzestną tej drogi, lub starościną na weselu Kazika.
Darek
Darek 7.06.2017, 22:52
Ale co niektórzy są bezinteresownie wkur...iający.Wiśniewska jako jedyna z radnych powiatowych, wzięła na siebie ratowanie rozje...nej drogi (ażeby ją chociaż uczynili przejzdną},to malkontenci akurat do niej kierują pretensje.
zonk
zonk 7.06.2017, 11:38
kumpela podejmij się pracy i nie siedź na *** na zasiłku dla bezrobotnych
Kumpela
Kumpela 7.06.2017, 10:17
Gosiu podejmij studia i udowodnij tym złośliwcom że wiesz o co chodzi. Mówiąc o starościnie pewnie miałaś na myśli p. Starostę, a wszyscy myślą że rozmawiałaś ze starościną dożynek w Markocicach. Jakby ci nie szło to zmień kolor włosów.
Klaudia
Klaudia 7.06.2017, 08:45
Gosiu,nie przejmuj się wrednymi wpisami,które wypisuje jakiś bezmózgowiec.Twoja praca na rzecz mieszkańców
Bogatyni zasługuje na uznanie.Jeżeli zdecydujesz się na strartowanie w przyszłorocznych wyborach,to masz nasze poparcie.
Urszula
Urszula 7.06.2017, 08:16
Nareszcie się coś dzieje
Kiler
Kiler 7.06.2017, 08:14
Chyba dopiero po interwencji radnej Panowie na placu budowy o dziwo pracują!!! ciekawe czy radni z Bogatyni typu Frytki, włoski, i inne dziwactwa interesowali się tą sprawą.
Zenek
Zenek 7.06.2017, 08:08
Miszczu daj już sposkój, usiadłeś i pierdziisz w kółko to samo, zajmij się swoją żonką, bo na Bogatyni narzeka że rady nie dajesz.
Miszczu
Miszczu 6.06.2017, 23:42
Nowa technologia - jeden facet z miotła i jeden z łopatą. Gosia, zlituj się nad sobą i nic nie mów. Kolejny miszcz to radny Sienkiewicz, poziom umysłowy taki sam jak poziom tej technologii.
Masa Krytyczna
Masa Krytyczna 6.06.2017, 22:33
Cytuję Panią Radną: "...żeby samochód przejechał miał jedną masę która ma jedną temperaturę i wszystko na raz zostanie załatane...".
Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?
narodowiec
narodowiec 6.06.2017, 17:58
A co, jesteś jednym z nich, endziu frajerze?
Endek
Endek 6.06.2017, 17:34
Ty ,narodowiec ,tak o sobie to mowią ped...ły.Jak starasz się błysnąć,to umyj smierdzącą du...ę i zacznij myśleć.
narodowiec
narodowiec 6.06.2017, 15:46
Baba mówi o rzeczach, o których nie ma żadnego pojęcia. Nowa technologia, łatanie dziur następnymi dziurami. Ku..wa trzymajcie mnie, wy wstydu nie macie. Rozumiem, kładziona jest nawierzchnia według nowej technologi i wtedy można się wypowiadać a nie pieprzyć kilka minut na temat dziur, jakby by to był lot w kosmos.. Jesteście tępi, w normalnym kraju, jest kontrola i odbiór. Firma żul rozj..ła kilometr drogi i nikt nie wyciąga żadnych konsekwencji. Takie rzeczy tylko w Bogatyni.
vvv-uuu
vvv-uuu 6.06.2017, 09:36
Przejechać się nie da! Jak weszli na roboty to już niech nie schodzą!! należy się to mieszklańcom!
Kierowca
Kierowca 6.06.2017, 09:05
Nowa masa - ciemna masa z nowo pozyskaną wiedzą od starościny.
Dobre.
Teresa
Teresa 6.06.2017, 08:23
Nie jestem bacznym obserwatorem życia politycznego, ale jak żyje - nie pamiętam konkretnego remontu tej drogi. Władze w powiecie zmieniały się kilkukrotnie, pamiętam że tylko obiecywali. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej i doczekamy się w końcu konkretnego remontu. W ogóle podziw dla tej Pani, że zabrała głos w tak trudnej sprawie, nie każdy ma odwagę.
Bogatynianin
Bogatynianin 6.06.2017, 06:35
słychać że blondyna, pierd....i głupoty że sie w glowie nie mieści, technologia sie zmieniła ...... wcześniej asfalt udeptywali teraz ubijają łopatami. zamiast kombinować powinni sfrezować to co pozostało po drodze a nie łatać dziury które powstały ostatnio latanych dziurach, robiąc sie jeszcze większe krater
Juzek
Juzek 6.06.2017, 00:02
Cóż ta PaNI PEEEERDOLI
xyz
xyz 5.06.2017, 22:50
Nie tylko Gosia "biegała" za remontem tej drogi,mam informacje że takze pan Radny Sienkiewicz.
Witek
Witek 5.06.2017, 21:45
Pomimo tego że Pani Gosia jest piękną blondynką,to jest osobą mądrą i szczerą.Wzbudziła we mnie jeszcze większe zaufanie.Trzymam za Panią w kciuki.
Zuza
Zuza 5.06.2017, 21:33
wreszcie można usłyszeć jakieś konkretne zapewnienia.Wiem że p.Wiśniewska zabiegala o jakikolwiek remont tej drogi już od dłuższego czasu.Mam nadzieje że doprowadzi sprawę do pomyślnego końca.
Ryszard
Ryszard 5.06.2017, 20:07
Dzieki pani Radnej Wsniewskiej Widac bedziemy mieli zrobiona droge brawo pani Malgosiu☺☺
Piotr
Piotr 5.06.2017, 19:35
Nareszcie! !!
Zezowaty Olo
Zezowaty Olo 5.06.2017, 16:22
w koncu bedzie rowna droga
C.Olo
C.Olo 5.06.2017, 22:17
Zezowaty Olo tu Ciekawski Olo.Nie byloby ladnie gdyby tą nowa drogą jechal radny W.Dumny z rachunkiem za parking za szybą.Niech lud widz jestem w porzo.

Pozostałe