Pod Lupą - Eugeniusz Kubica

  • 31.05.2017, 11:46 (aktualizacja 10.08.2017 11:18)
Pod Lupą - Eugeniusz Kubica
Pod Lupą - Eugeniusz Kubica

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pislamistka
Pislamistka 15.06.2017, 21:21
Prawdziwy EU - GGENIUSZ , ha ha ha jak w Misiu, a Pani Redaktor jeszcze podkręca radnego o tęgim umyśle ha ha haa dobre dobre
Fakir
Fakir 8.06.2017, 18:08
Głupi wyborcy wybierają głupich radnych i koło się zamyka.
marek
marek 7.06.2017, 11:04
Zenada, kto takich ludzi wybiera na Radnych.
Do podnoszenia szlabanu moze sie nadaje, ale chyba i do tego zadania brak kompetencji.
edek
edek 4.06.2017, 12:59
Przepraszam lecz takiego bełgotu w programie pod Lupą pana Kubicy, który jest Przewodniczącym Komisji Rozwoju Gospodarczego Gminy, Techniki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska dawno nie słyszałem. Podsumuję to tak - Są tacy ludzie, którzy czym więcej nurzają się w błocie, kłamstwie, nepotyzmie, kolesiostwie załatwianie pracy i podwyżek rodzinie znajomym, są W SWOIM PRZEKONANIU BARDZIEJ CZYŚCI I UCZCIWI. Przykre to jest ale takich ludzi do rady wybraliśmy, którzy walczą tylko o swoje interesy. A my jako mieszkańcy pozwalamy bezkarnie im rnas obrażać. Mam pytanie do pana Kubicy i pozostałych radnych ile razy głosowaliście przeciwko złym uchwałą, które nie służyły rozwojowi naszego miasta. Dlaczego Burmistrz skrzyczał TVbogatynie i zakazał przeprowadzania wywiadów. Niech p. Barbachowski, drugi Kubica i pozostali radni pójdą do TV bogatynia pod lupę i chętnie bym wysłuchała ich bezradność - brak podstawowej wiedzy na tematy samorządowe. Boję się o przyszłość naszej gminy. Panie Kubica radny jest jako organ kontrolny i kontroluję organ wykonawczy. Zbliża się absolutorium dla Burmistrza, już teraz wiem 21 do zera czyli jednogłośnie, póżniej obiadek, parę kielichów i będzie fano.;)
Zbigniew
Zbigniew 3.06.2017, 08:24
Porażająca prezentacja, z bezlitosnym obnażeniem braku kompetencji wobec pełnionej funkcji publicznej przez pana Kubicę. W kontekście tego, co dane nam było usłyszeć z porywającego bełkotu gościa programu, doceniam szczerość radnego Kaweckiego. W istocie, jeśli ma się mówić o niczym, to lepiej nie mówić nic.To dobry symptom na przyszłość, a także sygnał dla innych radnych , że należy ważyć na słowa wychodząc z założenia, że swą wypowiedź kierujemy do szerszego ogółu. Jeśli prawdą jest, że Kubica to górna półka z pośród radnych, to aż strach pomyśleć co można będzie usłyszeć od tych z,, dolnej półki". Komisja której przewodniczy p.Kubica jak z samej nazwy wynika,powinna wieść prym w aspekcie rozwoju, techniki, innowacji, oraz zarządzania zmianami dla poprawy efektywności we wszystkich obszarach przestrzeni publicznej i gospodarczej gminy. Tak się jednak nie dzieje. Kubica zapewnia odbiorców TV Kablowej , że komisja daje radę i wszystko ,,ogarnia". W programie nie dotyka się ważnych z punktu widzenia rozwoju takich zagadnień jak misja, wizja i strategia.W planach pracy zarówno komisji jak i Rady Miejskiej, nie znajduję żadnego odniesienia do realizacji Uchwały Rady Miejskiej z 2014 r. w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Bogatynia. Powstaje więc pytanie, co i kogo ogarnia bogatyński samorząd ,skoro jego przedstawiciele sami wydają się być nieogarnięci? Porażające jest to, że właśnie tacy ludzie , i na takim luzie prezentują cynizm, oraz brak odpowiedzialności za przyszłość lokalnej społeczności.Kubica nie zna i nie potrafi posługiwać się narzędziami kontroli realizacji strategicznych celów gminy. Obce mu są metody i formy monitoringu, więc nigdy nie podejmie tematu konieczności korekt i zasadniczych zmian. Wszyscy musimy się uczyć by sprostać codziennym obowiązkom. Ale o zgrozo! Ci którzy powinni się uczyć nie robią tego, popychając w mediach pierdoły niczym Eugeniusz-Geniusz. To trzeba zmienić.
Kowalsky
Kowalsky 3.06.2017, 08:49
...we wszystkich obszarach przestrzeni publicznej...
.Dziala i to bardzo prężnie. Najazdy z pocztem sztandarowo krzyżowym na Hejnice.Prawie jak wyprawa kiboli na mecz.Teraz ukrzyżowanie miejsca, gdzie premier Miler wprowadzał nas do Unii.Jedna z person to ówczesny vice- burmistrz Zbigniew Szatkowski.Czekac jak K na czele hufcow'' Nie Lekajmy Się "odprawi ekzekwie wypedzajac szatana, ktorego sprowadzono w tamtym czasie.Do dzis miesza w naszym kraju.Dzielne obronczynie wiary pokrzyżują szatanski zamysł iluminatów i masonów.
Twój były Wyborca
Twój były Wyborca 2.06.2017, 23:20
Piotrze Kawecki.w pierwszych słowach apeluje do Ciebie,daj pan spokój i nie startuj znowu na RADNEGO.
Bezradny
Bezradny 2.06.2017, 13:40
Do radnego Kaweckiego - jeżeli radny twierdzi, że "najlepiej nic nie mówić" to dla mnie dyskwalifikuje się jako jakikolwiek działacz. Nic nie trzeba mówić, tylko siedzieć, kocha c burmistrza i brać za to kasę.
Eryk
Eryk 2.06.2017, 12:43
Dzisiaj zamiatam jutro zmiatam.
Lud pana już nie chce.
Waldi
Waldi 1.06.2017, 21:27
Wyjątkowy pedant.Ujmujące słownictwo i głęboka znajomość kierunków prowadzonych działań nawet do późnych godzin nocnych. Budżet, z uwagi na dużą ilość cyferek czyta w domu razem z wnukiem.
Nie lubi dyskusji pod okiem kamery bowiem wypacza ona prawdziwy obraz i intencje dyskutujących.Jako specjaliści pracują w 5 osobowym składzie i przedkładają do akceptacji pozostałym 16 radnym gotowe wnioski, a ci podobnie jak z subrogacją, i mało kto wie o co chodzi. Jak podkreśla, trzeba uważać żeby sobie nie,, nawalić". Lubi być przygotowany bo społeczeństwo jest roszczeniowe, ale do dzisiejszej rozmowy niestety nie był przygotowany bo dziki spędzają mu sen z oczu.Kubica zauważył jednak, że do każdej sprawy trzeba podchodzić dyplomatycznie, by mądrze coś odpisać, ale niekoniecznie to zrobić.A co więcej by za to nie ponosić odpowiedzialności. Mądrala ten Kubica!
A do tego ta wisząca wara.
Uzalezniony
Uzalezniony 6.07.2017, 13:00
Alkus?
Kandydat na radnego
Kandydat na radnego 1.06.2017, 20:17
Niedługo wybory i znowu pójdą w ruch pędzle. Prezesoradny Kubica maluje wczoraj pomalowane. Kosiarka warczy od rana. Puk puk kto tam? To ja Kubica kandydat na radnego. Nie ma sprawy panie Wacku. Sprawy emerytów są moim priorytetem szanowne panie.
Wasze psy nie brudzą to taka ich natura. Gołębie Pana S to ptaki które wypuszczać lubił z okna nasz Wielki Polak.Mlodzież to nasze dzieci to przyszłość narodu to nasi obrońcy. Powołam oddział
W O T Bogatynia. Taki dopomóc kochany wyborców.
Mały
Mały 1.06.2017, 18:36
Hi hi... komentarze pisane pod różnymi nickami przez jedną osobę... nie uwierzę, że większość ma ten sam problem, czyli stawianie spacji przed przecinkami i innymi znakami interpunkcyjnymi ????
ppppppppppppppppp
ppppppppppppppppp 2.06.2017, 08:13
a kto komu zabroni używać wielu nazw ????? podyskutuj raczej o meritum !
Jagna
Jagna 1.06.2017, 14:49
Genek- myśliwe, łowcze czy jak ich tam nazywają są z ciebie dumne. Szkoda, że dziki które się ,,kumuluja" na kopalni nie chciały z tobą niemoto rozmawiać, a dyrektor nie chce ich wyłapać. Cieszy to, że tak sprytnie i dyplomatycznie Kubica porusza się po trudnych tematach których do końca nie rozumie. Czyli tak sobie siedzimy i dyskutujemy.Generalnie lipa. Nad wszystkim trzeba się zastanowić ale jest problem z myśleniem. Czynnik krytyczny pracy przewodniczącego to brak wiedzy, doświadczenia , umiejętności i zdrowego rozsądku.
Współpasażer
Współpasażer 1.06.2017, 14:34

To ja stawiam wniosek o przesunięcie kolego Kubicy do sekcji szkolnictwa :D
https://www.youtube.com/watch?v=NsjDNO3yrSs
wyborca
wyborca 1.06.2017, 08:39
Jak miło ... w zasadzie nie ma o czym mówić !
Jak zawsze zresztą ,niewygodne pytania nie padają a poziom radnych jest constans !
Cóż, doopokracja jest ustrojem idealnym dla partyjnych cwaniaczków - zawsze mają poparcie ciemnego,nierozumnego ludu !
ps. a po za tym uważam ,że Kartagina ....sorry prezes GPO powinna odejść ! / 336 tys. będzie na nowe mieszkania a segregacja przestanie być ściemą /
Piotr Kawecki
Piotr Kawecki 1.06.2017, 06:18
Droga Pani redaktor to troszkę nie tak bo nie rozmawiała Pani ze mną na temat mojej wizyty w studio,ale trudno niech tak będzie natomiast na swoje usprawiedliwienie posłużę się słowami T.Kotarbińskiego cyt " Lepiej nic nie mówić,niż mówić o niczym" zorientowani w temacie będą wiedzieć o co chodzi mniej zorientowani niech dalej tresują wilczury.
igi
igi 1.06.2017, 10:13
Coś pan taki tajemniczy - oświeć maluczkich ! Zorientowani to chyba tylko wy jesteście i organy ścigania ! Widać na sesjach co w tych makówkach macie ...o bezczelności nie wspomnę przez litość !
RADA od dawna nie pełni swej roli kontrolnej , a WY radni nie dość ,że głupi ,uwikłani to jeszcze kreujecie się na mężów opatrznościowych - nie ośmieszajcie się !!!!
głowa mnie boli jak tego słucham
głowa mnie boli jak tego słucham 31.05.2017, 23:54
O ja pier.... szok ! komisja ds szkolnictwa ??? W Bogatyni ? Nie ma takiej komisji to raz, powinien to wiedzieć po 3 latach, dwa "Pani Ewelinka" ? Kim jest tajemnicza Pani Ewelinka ? Trzy krótki temat obserwatora i zalewu :) W tej kadencji che przeciąć wstęgę tych inwestycji :D :D :D cztery 30-40 rodzin w Sieniawce "w budynku rolnicza 25" :D pięć plan pracy głównie to "opiniowanie projektów uchwał" sześć rozmowa ze skarbnikiem w 4 oczy kiedy nam objaśnia....brak słów, siedem największym problemem ochrony środowiska i rozwoju gospodarczego w gminie gdzie jest elektrownia i kopalnia, pomidory i słupy gdzie niemieccy rolnicy uprawiają polską ziemię są ....dziki, osiem dziewięć i dziesięć dla komisji nie istnieje temat Revity....tematu którym zajmuje się prokuratura. Ot mamy cośmy chcieli. Ale co się dziwić, PSL to rolnictwo a rolnictwo to dziki ehhhhhhhhhhhhh
Marzena
Marzena 31.05.2017, 23:15
niech za rok , przyjdzie do mnie Pan Kawecki ( obecny Radny ) i powie żebym znowu na niego zagłosowała,to spuszcze na niego wilczura , którego specjalnie wytresuje,
ja z Rolniczej
ja z Rolniczej 31.05.2017, 23:06
Gienek ma informacje z du...y.Radny nie jest zorientowany ile rodzin zamieszkuje na ul. Rolniczej 25 w Sieniawce.Pan Kubica ***...ł się o ponad 200 %.Panie RADNY , nie 30 czy 40 rodzin a ponad 120 rodzin.
Kubuś
Kubuś 31.05.2017, 22:40
Kawecki się nie zjawił?! Toż to ten pan Radny,co tak intensywnie zachwalał REVITĘ.Może zaczął się zastanawiać czy zdąży posprzątać 50 tyś.ton śmierdzących śmieci po złodziejskiej firmie.
Piotrek
Piotrek 31.05.2017, 20:32
Radny to chyba się zagubił w tych Czechach na rondach jak są 30m od siebie i nadal się nie odnalazł. Masakra. A ciekawe czemu policja kieruje ruchem w godzinach szczytu na wspomnianych marketowych rondach?


Wypowiedź na poziomie 7-mio latka.

Pozostałe