×

Jest komentarz w sprawie narkotyków

  • 17.05.2017, 14:56 (aktualizacja 17.05.2017 14:58)
Jest komentarz w sprawie narkotyków
Na środowej sesji Rady Miejskiej poruszono temat narkotyków w Bogatyni, burmistrz Andrzej Grzmielewicz odniósł się do doniesień prasowych związanych właśnie z narkotykami w gminie.

 

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jtyjttj
jtyjttj 23.05.2017, 20:16
Pan Peremicki niech sie nauczy czytać lepiej... A Grzmielewicz chcąc żetelności niech zerknie przez okno na parking pod domem jak auta na czeskich blachach przyjeżdżają po towar do bloku na przeciwko !!! pozdrawiam
Adam G.
Adam G. 22.05.2017, 16:27
Adamów G. nie brakuje w Bogatyni tylko o ktorego z nas chodzi
Olka
Olka 21.05.2017, 12:48
Kluczem do rozwiązania tego problemu nie jest Witold G. ani nawet Andrzej G. Tą osobą jest Adam G. Konia z rzędem temu, kto odnajdzie pana Adama i przedstawi mu w czym rzecz.
Jolanta
Jolanta 19.05.2017, 11:18
Brawo Witold Gadowski! Szacunek za odwagę i głośne mówienie o poważnym problemie, który wg miejscowych (zgorzeleckich i bogatyńskich) władz rzekomo nie istnieje. Proszę przyjechać do Zgorzelca i Bogatyni, napisze Pan nie tylko artykuł ale książkę życia. W komentarzach do artykułów na stronach zgorzeleckich podawane są ksywki dilerów, miejsca gdzie handlują i inne charakterystyczne cechy. Od kilkunastu lat piko wytwarzają i sprzedają ci sami ludzie, aż dziwne, że policja ich nie zna i nie widzi problemu. Jogi, Gumiś, Chudzik... Z jogim to ciężka sprawa, bo ponoć chroni go brat S. który robi dla ABW. Zapraszamy.
jagoda
jagoda 19.05.2017, 11:13
A Wieliczko jaki święty słucha.
marian
marian 19.05.2017, 09:53
Prosze was dajcie sobie spokoj z tymi klamstwami kazdy wie gdzie i co jest spzedawane tylko policja nie wie...i "burmiszcz" farsa
george
george 18.05.2017, 19:41
Skąd on wytrzasnął tego Adama G.?
Jagna
Jagna 18.05.2017, 07:26
Gdyby taki problem był, to Biuletyn Urzędowy o tym by pisał. Skoro jednak pojawił się od dziennikarza z zewnątrz to znaczy, że problem był bagatelizowany przez miejscowe władze.
Gul
Gul 17.05.2017, 22:15
Czyli w naszej gminie nie ma takiego problemu, coś niebywałego
Bogatyńczyk