×

Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski i Ryszard Morawski

  • 8.03.2017, 15:14 (aktualizacja 09.06.2017 14:28)
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski i Ryszard Morawski
Pod Lupą - Jerzy Wiśniewski i Ryszard Morawski

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (115)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawski Alo
Ciekawski Alo 12.11.2017, 21:03
Olo, a gdyby Radny Jerzy Wiśniewski obiecał wybudować w Bogatyni parkingi - czy nadal miałbyś Mu za złe ten kontrowersyjny, niezapłacony rachunek za parking na którym bez zgody i wiedzy Pana Jurka postawiono Jego zatopiony i porwany przez żywioł powodzi samochód?
C. Olo
C. Olo 13.11.2017, 10:09
Ma jeszcze czas niech wybuduje. Gdy jeszcze można było odliczać z PIT_a wydatki za remonty to miałem wizytę w US. W odliczeniu materiały był pędzel krzywak a' 3,5 zł. To była przyczyną wezwania i tłumaczenia się oraz pouczenie.
A teraz do rzeczy parafrazując urzędnika z US.
... a gdyby tak milion obywateli... 3,5zł to widzi pan ile państwo itd..
Obecnie kwiatek z komornikiem w tle.
Jadąc nad morze gdzieś w pipiduwce fotka z radaru. Po dwóch latach komornik puk puk 200 zeta plus jego koszty. Nie ma zmiłuj za wszystko trzeba płacić.
Nieznajomość prawa nie zwalnia od winy za jego złamanie.
Przyjdzie czas i pan. JW obudzi się z ręką w.... A komornik rzecze... Za Szyszko trzeba płacić.
C. Alo
C. Alo 13.11.2017, 16:09
Masz rację Olo, ale litości nie masz za grosz.
Wnuk osadnika
Wnuk osadnika 13.11.2017, 17:08
Społeczeństwo wybacza bo to twór elastyczny jak guma u majtek. Urząd nie.
Mój dziadek spłacał przez 18 lat kredyt zaciągnięty w 1938 roku. Państwo polskie (ponoć komuna) po dwóch latach odwołań umorzyła odsetki za okres wojny. Najlepsze było to. Majątek zabrali mu jako wysiedlanemu z obecnie Białoruś, a jego w bydlęcym wagonie jak Pawlaka w okolice Złotoryji zapędzili.Nie ma zmiłuj się. Pan W niech nie liczy na zamiłowanie bo może skrzywdzić swoje wnuki.
głupcylokalni
głupcylokalni 8.11.2017, 16:28
hahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahaha .... przy***sy,klika,żenada ! Radni ???? ONI NIE RADZĄ , ONI SĄ "ZA" !!!
Ile jeszcze można ukręcić , ile kredytów zaciągnąć ...
wyborca
wyborca 8.11.2017, 15:48
staraj sie panie Wisniewski za rok wybory
.jhfkdkh,
.jhfkdkh, 6.11.2017, 19:47
przestańcie mi przypominać o tym niezapłaconym parkingu bo mi sie kojarzy
bazyl
bazyl 3.11.2017, 17:49
Dobrze Panie Jerzy- tak trzmaj , i nie dawaj sie tym -co jada po tobie -bo nie sa tego warci....
Ciekawski Olo
Ciekawski Olo 6.11.2017, 18:28
Tak trzymaj Pan mocno i nie pokazuj kwitu za parking. Ci co pytają nie są warci go zobaczyć
Lucyna
Lucyna 30.10.2017, 18:48
Jurek Wiśniewski zawsze stara się pomóc wszystkim,i ja o tym wiem z własnego doświadczenia.Nie tylko w sprawach mieszkaniowych,Jest prawdziwym radnym,
alejaja
alejaja 30.10.2017, 10:06
PROPAGANDA i długo,długo NIC ! Śmieszna tv,śmieszna rada,śmieszne władzunie ...tylko długi i złodziejstwo realne ! Nikt nic nie może ,nikt nic nie wie i jest OK ! Kontrole ,sprawdzania i dooopa ! Małe uchybienia zaledwie ...nepotyzm,przekręty,zamówienia,zabawa,pochody,poklepywania,ściemnianie,manipulacja a ciemniaki wniebowzięci,zadowoleni,uśmiechnięci - słowem dom wariatów !Cepy rządzą ,cepy wybierają ,cepy się bawią - płacimy MY !
W... ny wyborca
W... ny wyborca 28.10.2017, 21:48
Czy pan W zaprotestował przeciwko przeznaczniu 2milioonów dla sekty z dworca Lausitz Bahnhof obecnie były plac PKS. Człowiekyu 2miliony kumasz.
Sławka
Sławka 28.10.2017, 21:43
mamy mało takich ludzi ,jak Wiśniewski,zawsze go będę popierać.Po prostu zawsze pomaga ludziom.I w tym względzie nic się nie zmieni.
Jacek
Jacek 28.10.2017, 21:39
Jurek jest w porzo.
Bogdan z Awaryjnego
Bogdan z Awaryjnego 28.10.2017, 20:39
A ja cenię pana Wiśniewskiego za odwagę mówienia NIE , gdy wszyscy mowią 'tak' .
A tak wogule to dlaczego pastwicie się nad tym Człowiekiem? Albo jesteście złosłiwi albo wiecie cos czego ja nie wiem ?
Ciekawski Obywatel
Ciekawski Obywatel 29.10.2017, 17:23
Nie zawsze,, nie" jest dowodem na odwagę czy prawość.
Do niewyjaśnionej sprawy z przed laty. Swoim milczeniem,, nie" potwierdza moja krzywda nie zapłacę.
Czy ten ceniony JW powiedział,, nie" gdy w budżecie przekazywane 2000000zł na budę która ogranicza rozbudowę miasta. Dotyczy tzw,,dworzec kolejowy "
Miasto partycypuje w utrzymaniu schroniska w Dłużynie. Fotografując się z osłem i jego panem wygłosił frazę,, zabierzemy dotację i damy Panu panie prezesie. Pan prezes do dziś nie przełożył publicznie rozliczenia z darowizn dotacji dla fundacji Maja.
Ja pytam czy pan, panie J W odpowiesz na jedną z powyższych spraw.
mysiek
mysiek 28.10.2017, 11:34
jakbys zrozumial tych co go atakuja to moze otworzylyby ci sie oczy
Wścibski 0Io
Wścibski 0Io 27.10.2017, 19:09
Pan Jerzy to naprawdę Dobry Chłop, nie rozumiem tych, którzy Go atakują.
Jacaszek
Jacaszek 21.07.2017, 19:08
A co na to wszystko nasz Pan Jerzy?
C. Olo
C. Olo 21.07.2017, 20:49
A pan Jerzy kwitnie tę propozycję
Waldi
Waldi 8.06.2017, 15:58
Ciekawe czy dałoby sie namówić Pana Jurka żeby zgodził się kandydować na burmistrza? Jak myślisz 0Io?
Hhjjjjj
Hhjjjjj 23.07.2017, 14:11
Haha zarcik??? Byl w radzie,jest radnym i siedzi jak trusia ... A kasa publiczna drenowana !
C. Olo
C. Olo 8.06.2017, 16:23
Kilka dziesiątek w tym grajdole pomieszkuję. Pan Jurek dla ciebie, a dla mnie pan J. W ma od zawsze parcie do władzy. Szczególnie wstawił się imprezując w namiocie przed urzędem. Podobno głodował dla dobra mieszkańców. Dokształcał się w londyńskim Hyde Parku. Tam nabrał londyńskiej ogłady i wrócił do ukochanego Citty. Nie mam nic przeciwko Panu Jurkowi(dla mnie J.W).Lament medialny w swojej sprawie przekreśla jego dotychczasowe dokonania. A mógłby stać się pierwszym, który uczciwie zamyka sprawę. Jakkolwiek ją zakończył. Pozdrawiam i proszę przesłać ukłony dla Pana Jurka(dla mnie J.W)





Waldi
Waldi 7.06.2017, 18:13
Ciekawski OlO , a co Ty parkingowy jesteś?
C.Olo
C.Olo 7.06.2017, 19:19
Waldi na forach psioczysz na panujacego obecnie na ratuszu.Ten niezapłacony rachunek może pogrążyć pana W w najblizszych wyborach. Nie ty- kaj mnie tylko przekonaj płatnika że rachunki trzeba płacić. Windykatorzy czekają a tak dla dobra sprawy zapłać ty .Prezesura jednej.ze spółek kto wie może czeka na ciebie. Pozdrawiam mily czlowieku.
C. OLO
C. OLO 7.06.2017, 16:19
Panie W nie podszywaj się pod C. Olo. Wyjaśnij sprawę parkingu i działaj Pan dalej dla dobra tych, co coś od Pana chcą. Wielki JP2 powiedział
NIE lękajcie się. PRAWDA NAS WYZWOLI.
Panie od krzyża z ekipy Zło coś tam coś tam. Odważnie z miasta na 3 STYK granic na barkach swoich pokutny krzyż za grzechy dawne dostarczyły. Czy Pan chcesz je przebić. Kapliczkę postawisz lubo świątynie Opatrznosci.
Ciekawski 0Io
Ciekawski 0Io 7.06.2017, 15:46
Ja też uważam , że Pan Radny Wiśniewski jest najlepszy.
Robert
Robert 7.06.2017, 08:54
Wiśniewski jest jednym z najlepszych radnych,pracuje dla nas .Nigdy nie ściemia że nie ma czasu,albo że problem jest nie do ogarnięcia,
Gustaw
Gustaw 6.06.2017, 08:58
Kubica jest kilka lat starszy. Obaj radni stosują technikę mowy trawy. Wiśniewski obwieścił obniżenie wysokości diet radnym i na tym się skończyło. Jeden jest politologiem od dachów, a drugi specjalistą od kumulowania dzików. Obydwóch dzieli przepaść od przeciętnego poziomu wiedzy.

Pozostałe