Pod Lupą - Dorota Bojakowska i Adam Balcer

  • 7.12.2016, 17:59 (aktualizacja 08.12.2016 13:14)
Pod Lupą - Dorota Bojakowska i Adam Balcer
Pod Lupą - Dorota Bojakowska i Adam Balcer

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kornik drukarz
Kornik drukarz 12.12.2016, 21:48
Kolorowe wstążki odczyniają choroby jak czarne kury, modlitwa szeptuchy, olej z konopi, i dzwonki tybetańskie. Cywilizacja panie Zbigniewie dała panu to ,że dożyłeś pan ponad 60 lat. Rewita do pańskiego stanu zdrowia ma się nijak.Nie chadzasz pan na tę górkę g...... Spytaj pan szefa firmy ,który posyła ludzi za marne 4zł /h czy są zaopatrzeni w środki bhp.Czy dostają mleko. W jakimś zakresie są badani . Kto określa czas pracy w obrębie tego śmiecia. To są pytania na tu i teraz.
Bogatynianka
Bogatynianka 11.12.2016, 23:56
Akcja słuszna jak najbardziej, wiele się tam działo, tematyka była różnorodna, spędziłam tam 2 dni, pierwszy mniej odwiedzany przez ludzi, natomiast drugi niezwykle ciekawy, wykłady rewelacja np. o olejach, czy zachowaniu przy stole. A już warsztaty z carvingu okazały się bardzo twórcze. Ciasto i kawa wyborne. Bielizna rewelacyjna, Pani brafittierka uwijała się szybciutko, bardzo miła i wesoła. Biblioteka okazała się doskonałym miejscem na takiego typu spotkania. Odwiedzam Festiwal od kilku lat, uważam że ta edycja należy do bardzo udanych!
Puzonik
Puzonik 10.12.2016, 13:22
I dostanie sms o czwartej rano że już nie pracuje he he he
Chory
Chory 10.12.2016, 03:49
Przynajmniej warto spróbować.
Orietta
Orietta 10.12.2016, 03:32
Raczej się nie wychylą za dużo do stracenia. W końcu z trzymania jedynie słusznej linii można nieźle się ustawić
Zgoda
Zgoda 9.12.2016, 23:18
Jeśli ta idea ma pomóc, to czemu nie. Kolorowe wstążki to idea, ale i symbol w zmaganiach z chorobami i ich źródłami.
Zbigniew
Zbigniew 9.12.2016, 12:14
Rodzaj chorób i skala ich zagrożeń nie jest niczym nowym. Ale z pewnością z postępem cywilizacyjnym, rozwojem technologii i świadomości społeczeństwa zasługuje na większą uwagę jak dotychczas ,, Chrońmy siebie i innych". Nie bez kozery zabiegaliśmy o możliwość wyemitowania w TVK Bogatynia programu w sprawie ,,Revity" i płynących z tego tytułu zagrożeń wobec środowiska i zdrowia mieszkańców. Działalność stowarzyszeń reprezentowanych przez p. Dorotę i p. Adama zasługuje jak najbardziej na uwagę i wsparcie. Ze swej strony chcielibyśmy zaproponować szeroką paletę barw koloru tęczy bo przecież choroby, a konkretnie nowotwory nie jedno mają imię. Proponujemy przyjęcie trzeciej wstążki o kolorze zielonym wpisującym się doskonale w idee etyki, estetyki i ekologii. Organizacyjnie jesteśmy nieco spóźnieni, ale ważna jest deklaracja. Oprócz rozwoju fizycznego, kulinarnego, postawimy także na na rozwój świadomości obywateli z istniejących zagrożeń. Lepiej zapobiegać jak później ponosić koszta leczenia. Revita, to trochę tak jak nie chciane dziecko, które jednak jest i trzeba się nim także zająć Pani Doroto i Panie Adamie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Społeczny Komitet Ochrony Zdrowia i Życia Mieszkańców Bogatyni.
Zbigniew Szatkowski
Jola
Jola 9.12.2016, 06:06
Tych już znamy.Czuć oddech Andrzeja na plecach.

Pozostałe