Vegenerat Biegowy w sobotę

start 21.10.2017 godz. 13:00

Lokalizacja: Bogatynia, klub Hoker

rzemek Ignaszewski - weganin, kucharz, autor książek, sportowiec i miłośnik biegania już w sobotę odwiedzi Bogatynię, w restauracji Hoker pokaże jak dobrze przyrządzić smaczne i zdrowe potrawy.

Spotkanie autorskie w Hokerze z Przemkiem Ignaszewskim, znanym w sieci jako Vegenerat Biegowy, połączone będzie z pokazem kulinarnym. Autor książki "Vegenerata sposób na zdrowie - biegaj, gotuj, chudnij", jest także ultramaratończykiem, weganinem i całkiem niezłym kucharzem. Jak mówi "Pewnego pięknego dnia się obudziłem ze snu oblanego tłuszczem na poduszce z hamburgera. Postanowiłem znaleźć złoty środek odchudzający i trafiło na bieganie. Od tamtej pory minęły prawie 3 lata i 45 kilogramów. Nie wyobrażam sobie życia bez biegania, swoich myśli i radości..." 
Przemek Ignaszewski w Bogatyni opowie o tym jak zgubić kilogramy, jak jeść warzywa żeby się najeść oraz dlaczego warto biegać i jak zacząć.

O godz. 13.00 odbędzie się pokaz kulinarny - Przemek przygotuje dla bogatynian m.in. burgery wegańskie i inne potrawy - pokaże i powie jak zdrowo jeść, później o godz. 16.00 zaplanowane jest spotkanie autorskie czyli opowieść o książce Przemka pt „Vegenerata sposób na zdrowie”.

Chcesz dowiedzieć się jak biegać, chudnąć i zdrowo gotować? Przyjdź koniecznie!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.